ggg ggg ggg

Autobusy z dopłatą i oznakowaniem

Decyzją Wojewody Mazowieckiego Powiat Legionowski uzyskał dopłatę z Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych o charakterze użyteczności publicznej na współfinansowanie publicznego transportu zbiorowego w zakresie przewozów autobusowych. Umowę w tej sprawie już podpisano.

Dopłata w łącznej wysokości 1 661 866,20 zł obejmuje w 2024 r. wszystkie linie autobusowe, dla których organizatorem jest Powiat Legionowski (nr 7 P, 8 P, 9 P i 10 P). To kolejny rok, w którym powiatowe linie autobusowe współfinansowane będą w ramach Funduszu, a dzięki dopłacie, również w tym roku zostanie utrzymany ich bezpłatny charakter.
Zgodnie z sugestiami mieszkańców, aby ułatwić identyfikację pojazdów obsługujących bezpłatne linie autobusowe Powiatu Legionowskiego (7P, 8P, 9P, 10P), zostały one dodatkowo oznakowane. Siedem autobusów zyskało naklejki z nazwą i herbem Powiatu Legionowskiego.
(Aktualne rozkłady jazdy oraz niezbędne informacje znajdują się na stronie: www.powiat-legionowski.pl w zakładce Dla mieszkańców/Bezpłatne linie powiatowe).

/Powiat Legionowski/

284 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Strażacy OSP Ruda podsumowali rok, ogłosili zbiórkę funduszy na nowy sztandar

W niedzielę, 11 lutego odbyło się walne zebranie sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Rudzie, podczas którego podsumowano ubiegłoroczną działalność, udzielono...

Zamknij