ggg ggg

Artur Goryszewski jednym z najlepszych Skarbników Gmin w Polsce!

Miło nam poinformować, że pan Artur Goryszewski – Skarbnik Gminy Radzymin znalazł się na trzecim miejscu w rankingu „Skarbnik Samorządu”. Nagrodę wręczono w miniony piątek, 24 maja w Gdyni podczas prestiżowego Kongresu „Perły Samorządu”.

Skarbnik Gminy Radzymin, p. Artur Goryszewski zajął trzecie miejsce w rankingu „Skarbnik Samorządu”, organizowanym przez Dziennik Gazetę Prawną i firmę Deloitte. Nagroda została przyznana w kategorii gmin miejsko-wiejskich powyżej 10.000 mieszkańców.
Okazję do wręczenia dyplomów stanowiła prestiżowa gala „Perły Samorządu”, która odbyła się w miniony piątek, 24 maja w Centrum Nauki Experyment w Gdyni. – Żeby realizować potrzeby mieszkańców, finanse gminy muszą być zdrowe, a rozwój musi mieć solidne podstawy. W Radzyminie tak właśnie jest. Najlepiej dowodzą tego obiektywne rankingi i nagrody. Na prestiżowej gali „Perły Samorządu”, przygotowanej przez Dziennik Gazeta Prawna i partnera Deloitte finanse gminy Radzymin zostały docenione – powiedział burmistrz Radzymina, Krzysztof Chaciński, który towarzyszył laureatowi podczas ceremonii wręczenia dyplomów.
Panie Arturze serdecznie gratulujemy wyróżnienia i życzymy wielu kolejnych sukcesów!

/opr. rl/

715 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Uroczysty apel z okazji Dnia Strażaka w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wołominie

W piątek, 17 maja w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wołominie odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Strażaka....

Zamknij