ggg ggg

Arkadiusz Powierża nowym wiceburmistrzem Ząbek!

Od wtorku, 5 stycznia Ząbki mają nowego wiceburmistrza. Burmistrz Małgorzata Zyśk w drodze zarządzenia powołała na to stanowisko pana Arkadiusza Powierżę, dotychczasowego kierownika Referatu Inwestycji Urzędu Miasta w Ząbkach.

Burmistrz Małgorzata Zyśk, zarządzeniem nr 0050.01.2021 z dnia 5 stycznia br. powołała Arkadiusza Powierżę na stanowisko Zastępcy Burmistrza Miasta Ząbki.
Arkadiusz Powierża ukończył technikum budowlane w Warszawie, studia magisterskie na kierunku Politologia na Uniwersytecie Warszawskim na wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych oraz studia podyplomowe z zarządzania projektami na SGH.
Na podkreślenie zasługuje fakt, że w Urzędzie Miasta w Ząbkach pracuje już od 14 lat. Zanim otrzymał powołanie na stanowisko wiceburmistrza był kierownikiem Referatu Inwestycji.
Jako doświadczony urzędnik ząbkowskiego magistratu doskonale orientuje się w sprawach miasta. Zajmował się m.in.: opracowywaniem analiz i ocen istniejącego stanu infrastruktury technicznej oraz prognoz i opinii dotyczących działalności inwestycyjnej pod kątem rozwoju Miasta, przygotowywaniem propozycji rozwiązań inwestycyjnych, przygotowywaniem zleceń na wykonanie dokumentacji inwestycji oraz nadzorowanie procesu uzgadniania i uzyskiwania pozwoleń administracyjnych, przygotowywaniem postępowań przetargowych w zakresie inwestycji drogowych i kubaturowych w ramach opisu przedmiotu oraz współpracą z Referatem Funduszy Zewnętrznych i Rozwoju w przygotowaniu, realizacji i rozliczaniu inwestycji współfinansowanych ze źródeł zewnętrznych.
– To dla mnie duże wyróżnienie. Dziękuję Pani Burmistrz za życzliwość i zaufanie, jakim mnie obdarzyła, liczę na wsparcie ze strony pracowników Urzędu Miasta w Ząbkach. Nowe obowiązki zobowiązuję się wykonywać rzetelnie i sumiennie, pracując na rzecz miasta i jego mieszkańców – zapewnia nowo powołany wiceburmistrz Arkadiusz Powierża, któremu serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów na nowym stanowisku..
/opr. KW, źródło: UM Ząbki/

76 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Budżety na 2021 rok został przyjęte

Budżet Gminy Nieporęt na 2021 rok uchwalony W poniedziałek, 21 grudnia 2020 r. odbyła się trzydziesta trzecia sesja Rady Gminy...

Zamknij