ggg ggg

Abiturienci do tańca, marsz!

Bal Studniówkowy 2020 w mundurowym I LO PUL im. 111 Eskadry Myśliwskiej w Wołominie, był wyjątkowy, wspaniały i niezapomniany, jak roczniki młodzieży, które świętowały 100 dni przed egzaminem maturalnym.

Tradycyjnie już, mundurowy Bal Studniówkowy odbył się w przepięknej scenerii, słynącej z dobrej kuchni restauracji „Karolina” w Wołominie.
Po części oficjalnej, którą zakończył toast i magiczne słowa Dyrektor Agnieszki Kaczyńskiej: „Poloneza czas zacząć”, zabawa trwała do „białego rana”.
Abiturienci i Grono Pedagogiczne I LO PUL im. 111 Eskadry Myśliwskiej wykazali się doskonałą formą, umiejętnościami tanecznymi, a przede wszystkim wspaniałą atmosferą i integracją wypracowaną na obozach, zawodach i poligonach.
Wzruszający akcent balu stanowiła obecność absolwentów szkoły, którzy trzymali kciuki za swoich młodszych kolegów.
Po tak rewelacyjnej zabawie, przed tegorocznymi abiturientami w mundurach ostatnie bojowe zadanie – matura zdana na 100%, czego z całego serca im życzymy!

/I LO PUL, rl/

752 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Dwadzieścia trzy Pary Małżeńskie świętowały Złote Gody

W niedzielę, 2 lutego w Miejskim Ośrodku Kultury w Kobyłce, odbyła się wzruszająca uroczystość z okazji jubileuszu Złotych Godów, który...

Zamknij