ggg ggg
ggg ggg

Dwadzieścia trzy Pary Małżeńskie świętowały Złote Gody

W niedzielę, 2 lutego w Miejskim Ośrodku Kultury w Kobyłce, odbyła się wzruszająca uroczystość z okazji jubileuszu Złotych Godów, który w tym roku świętują aż 23 kobyłkowskie pary małżeńskie.

W tym roku mija 50 lat i więcej od chwili, gdy dwadzieścia trzy Szczęśliwie Zakochane Pary, zamieszkujące Kobyłkę związały się węzłem małżeńskim, przyrzekając sobie: miłość, wiarę, szacunek i przyjaźń.
Z tej okazji, w Miejskim Ośrodku Kultury w Kobyłce zorganizowana została wzruszająca uroczystość jubileuszowa. W jej trakcie burmistrz Edyta Zbieć wręczyła Dostojnym Jubilatom przyznane przez Prezydenta RP medale Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.
Korzystając z okazji Burmistrz Kobyłki złożyła świętującym Parom Małżeńskim serdeczne życzenia miłości, szczęścia i zdrowia.
Po zakończeniu oficjalnej części uroczystości ze specjalnym koncertem m.in. utworów z lat 70-tych wystąpił przed Małżonkami mieszkający w Kobyłce p. Mieczysław Pernach, finalista programu „The Voice Senior”. Nie zabrakło również okazałego tortu i okolicznościowego poczęstunku.
Wszystkim Dostojnym Jubilatom serdecznie gratulujemy, życzymy zdrowia i wielu lat razem w szczęściu i miłości!

/opr. KW, foto: UM Kobyłka/

109 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Terytorialsi podpisali porozumienie z PSP i Policją

- Wszystkich nas dzisiaj do Zegrza przywiodła nasza misja, której mianownikiem niezależnie od koloru munduru jest służba Polsce i jej...

Zamknij