ggg ggg

Puchar Wójta Gminy Zaręby Kościelne

W sobotę, 9 lutego br. został rozegrany turniej o „Puchar Wójta Gminy Zaręby Kościelne”. Od roku 2019 impreza będzie odbywała się cyklicznie i ma na celu promocję zdrowego stylu życia, sportu jako alternatywnej formy spędzania wolnego czasu oraz integrację lokalnego środowiska.

Do rozgrywek przystąpiło 8 drużyn: ISKRA I Zaręby Kościelne, ISKRA II, ISKRA III, GKS Andrzejewo, ROCH Jasienica, ZORZA Sterdyń, CLOVIN Czyżew, MONOLIT Team. W meczu finałowym po niesamowitych zwrotach akcji padł remis 2:2. Rzuty karne dokładniej wykonywali przeciwnicy i to drużyna GKS Andrzejewo wygrała z ISKRĄ I stosunkiem bramek 3:2. Trzecie miejsce zajęli zawodnicy ISKRY II.
Na zakończenie zawodów odbyła się dekoracja najlepszych drużyn statuetkami oraz pamiątkowymi medalami. Pamiątkowe puchary otrzymali również zawodnicy: najlepszy bramkarz, najlepszy strzelec i najlepszy zawodnik. Na podziękowania zasługują organizatorzy turnieju: Klub Sportowy ISKRA w Zarębach Kościelnych oraz pani Wójt Urszula Wołosiewicz, która od początku do końca chętnie angażowała się w organizację zawodów oraz konsekwentnie i sukcesywnie pomagała we wszystkich sprawach dotyczących turnieju.