ggg ggg
ggg ggg

35. Piesza Pielgrzymka Łomżyńska na Jasną Górę przeszła przez gminę Andrzejewo

W dniu 1 sierpnia 2019 r. po raz kolejny przez naszą gminę oraz teren parafii Andrzejewo przechodziła 35. Piesza Pielgrzymka Łomżyńska na Jasną Górę.

Pielgrzymi wyruszyli tego samego dnia w grupie niebieskiej z Zambrowa po Mszy Św. w Kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Zambrowie o godz. 6:00 pod przewodnictwem ks. Michała Turbaczewskiego. Hasłem przewodnim tegorocznego pielgrzymowania jest: „Idź za Bożym Duchem”. Pielgrzymi będą wędrować przez 13 dni. Do pokonania mają około 450 km. Wieczorem 13 sierpnia mają stanąć przed tronem Jasnogórskiej Matki w Częstochowie.
W trakcie postoju w Andrzejewie pątnicy zostali powitani przy Kościele w Andrzejewie m. in. przez proboszcza parafii Andrzejewo ks. Jerzego Kruszewskiego, Wójta Gminy Andrzejewo Beatę Ponichterę oraz Sekretarza Gminy Andrzejewo Roberta Rosiaka. Uczestnicy pielgrzymki po modlitwie w andrzejewskim kościele zostali zaproszeni na poczęstunek przygotowany przez mieszkańców Andrzejewa.
/Info/

270 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
45-lecie Klubu Seniora „Uśmiech Jesieni”

W piękny, słoneczny dzień, 8 sierpnia 2019 roku, Klub Seniora „Uśmiech Jesieni” obchodził wspaniały jubileusz 45-lecia istnienia Klubu. W tym...

Zamknij