ggg ggg

45-lecie Klubu Seniora „Uśmiech Jesieni”

W piękny, słoneczny dzień, 8 sierpnia 2019 roku, Klub Seniora „Uśmiech Jesieni” obchodził wspaniały jubileusz 45-lecia istnienia Klubu.

W tym szczególnym dniu nie mogło zabraknąć wielu zaprzyjaźnionych z Klubem zespołów ludowych, przyjaciół, kół gospodyń wiejskich, władz gminnych, powiatowych i współpracujących z Klubem stowarzyszeń oraz przedsiębiorców.
Klub Seniora „Uśmiech Jesieni” powstał w 1974 r., a inicjatorem jego powstania był Polski Komitet Pomocy Społecznej. Istnienie Klubu, któremu od wielu lat przewodniczy pani Jadwiga Boguszewska, to zasługa, powołanie i pasja wielu wspaniałych ludzi, seniorów i emerytów, którzy przez lata poświęcali swój czas i energię, udowadniając, że życie na emeryturze nie musi być samotne, nudne, pozbawione optymizmu, radości czy też zadowolenia. Klub seniora wraz z zespołem wokalnym „Jesienne Róże” uświetniają swoimi występami wiele imprez kulturalnych w gminie Tłuszcz oraz poza jej granicami.
Z okazji jubileuszu członkowie Klubu otrzymali szereg wspaniałych pamiątek, w tym medal pamiątkowy „Pro Masovia” nadany przez Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika.
Podczas tej wspaniałej uroczystości członkowie Klubu otrzymali moc życzeń od zgromadzonych gości. Nie mogło też zabraknąć występów goszczących zespołów oraz słodkiego poczęstunku.
Uroczystość ta nie odbyłaby się bez wsparcia Gminy Tłuszcz na czele z Burmistrzem Pawłem Bednarczykiem oraz Rady Miejskiej w Tłuszczu na czele z Przewodniczącym Krzysztofem Gajcym. Współorganizatorami wydarzenia byli Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Tłuszczu oraz Powiat Wołomiński na czele ze Starostą Adamem Lubiakiem. Patronat honorowy nad uroczystością objął Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik.
/Fot. info CKSiR/

454 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Przyjaźń Ormiańsko-Polska: podpisanie listu intencyjnego

9 sierpnia 2019 roku Burmistrz Wołomina Elżbieta Radwan podpisała w Samorządowej Instytucji Kultury „Park Kulturowy Ossów Wrota Bitwy Warszawskiej 1920...

Zamknij