ggg ggg ggg

15 Szczęśliwie Zakochanych Par świętowało Złote, Diamentowe i Żelazne Gody

W środę, 19 lutego 2020 r. w Miejskiej Sali Koncertowej im. F. Chopina w Radzyminie odbyła się wzruszająca uroczystość z okazji jubileuszu 50-lecia, 60-lecia a nawet 65-lecia pożycia małżeńskiego, który obchodziło aż piętnaście Par Małżeńskich, zamieszkujących miasto i gminę Radzymin.

Podczas tegorocznej uroczystości jubileuszowej, którą jak zawsze po mistrzowsku zorganizowała Kierownik USC w Radzyminie, p. Halina Karasiewicz, Szczęśliwie Zakochanym Parom Małżeńskim wręczono pamiątkowe dyplomy, upominki oraz kwiaty.
Małżonkowie, którzy przeżyli razem 50 lat, w dowód społecznego uznania dla trwałości rodziny uhonorowani zostali medalami za „Długoletnie pożycie małżeńskie”. W imieniu Prezydenta RP, aktu dekoracji Jubilatów odznaczeniami dokonał wiceburmistrz Radzymina Krzysztof Dobrzyniecki.
Ponadto, gospodarze uroczystości – p. Halina Karasiewicz i p. Krzysztof Dobrzyniecki złożyli Dostojnym Jubilatom okolicznościowe gratulacje i serdeczne życzenia.
Zwieńczenie uroczystej i wzruszającej chwili stanowiła część artystyczna. Jubilaci mogli wysłuchać okolicznościowego koncertu, który przygotował zespół wokalno-kostiumowy „Nadzieja”, działający pod kierunkiem pani Urszuli Bartosiak – prezesa Instytutu Tradycji Narodowej. Koncert, na który złożyły się najpiękniejsze i najpopularniejsze utwory polskiej muzyki rozrywkowej dostarczył uczestnikom niezapomnianych wrażeń. Tym bardziej, że czarującym popisom wokalnym solistek, towarzyszyło otwarte zaproszenie pani Urszuli Bartosiak do tańca, z którego skorzystało wielu uczestników uroczystości.
Po zakończeniu części artystycznej Jubilaci wraz z gośćmi zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, podczas którego Szczęśliwie Zakochani dzielili się wspomnieniami wspólnie przeżytych lat i najpiękniejszych chwil.
W imieniu redakcji, przyłączamy się do jak najserdeczniejszych życzeń dla naszych Wspaniałych Jubilatów. Życzymy Państwu wielu kolejnych lat wspólnego życia oraz doczekania w szczęściu i zdrowiu kolejnych Jubileuszy!

/R.L., foto: Zbigniew Pachulski, rl/

1 958 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Huczny jubileusz Koła Emerytów ze Starych Załubic!

Dziesięć lat minęło jak jeden dzień – te słowa mogą zaśpiewać członkowie Koła Emerytów nr 3 PZERiI w Starych Załubicach,...

Zamknij