ggg ggg ggg ggg

105. rocznica urodzin Pani Genowefy Szczapy, mieszkanki Gminy Łochów

Dnia 22 września br. w niedzielne, słoneczne popołudnie w miejscowości Łazy w Jaśminowym Dworze miała miejsce niecodzienna uroczystość -105. rocznica urodzin mieszkanki Gminy Łochów-Pani Genowefy Szczapy (ur.20.09.1914 r.)

Na wyjątkowy jubileusz przybyła liczna, pokoleniowa rodzina Jubilatki oraz przedstawiciele samorządu łochowskiego: Burmistrz Robert Gołaszewski, Z-ca Burmistrza Małgorzata Łotarska oraz Kierownik Referatu Spraw Obywatelskich i USC Beata Kokosza. Na ręce Szanownej Jubilatki P. Genowefy przekazano pamiątkowy medal z okazji przypadającego w tym roku jubileuszu 50-lecia miasta Łochowa. Wręczono okolicznościowy album „Łochów, miasto rozkwitające w objęciach natury” oraz list gratulacyjny władz samorządowych. Całość zwieńczyły kwiaty i ogromny kosz słodkości. Wydarzenie miało wyjątkowy i uroczysty charakter. Z serca płynącym, najszczerszym życzeniom, uściskom i gratulacjom kierowanym do Jubilatki nie było końca.

„Szanowna Jubilatko, droga P. Genowefo jest nam niezmiernie miło, że wśród członków naszej lokalnej społeczności Gminy Łochów znajduje się osoba, która obchodzi tak piękny i wyjątkowy Jubileusz -105 rocznicę urodzin. Pragniemy Pani złożyć w imieniu władz samorządowych i wszystkich mieszkańców naszej gminy życzenia dobrego zdrowia, pogody ducha, uśmiechu każdego dnia i wszelkiej życiowej pomyślności. Niech każdy kolejny dzień upływa Pani w spokoju, w otoczeniu życzliwych Pani osób. Życzymy dalszych, długich lat życia i doczekania kolejnych, jeszcze piękniejszych jubileuszy.”

/Z serdecznymi pozdrowieniami
Władze Samorządowe
Gminy Łochów/

2 477 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Blisko 80 milionów zł dofinansowania na drogi w Powiecie Wołomińskim

W dniu 26 września w Pałacu w Chrzęsnem odbyła się uroczystość wręczenia promes dla samorządów z terenu Powiatu Wołomińskiego na...

Zamknij