ggg

100. rocznica urodzin P.Feliksy Abramczuk, mieszkanki Gminy Łochów

Dnia 11 stycznia 2020r. mieszkanka Gminy Łochów-Pani Feliksa Abramczuk z domu Łożecka / ur.11.01.1920 r. w m. Drażniew obchodzi wyjątkowy i niecodzienny jubileusz, 100. rocznicę urodzin.

Wyjątkowe wydarzenie zostało uhonorowane przez władze samorządowe Gminy Łochów. Jej przedstawiciele, Burmistrz Łochowa Robert Gołaszewski, Z-ca Burmistrza Małgorzata Łotarska oraz Kierownik Referatu Spraw Obywatelskich i USC Beata Kokosza mieli zaszczyt złożyć w dn. 10.01.2020r. w imieniu całej lokalnej społeczności na ręce Szanownej Jubilatki gratulacje i gorące życzenia. Wręczono list gratulacyjny władz samorządowych, okolicznościowy album „Łochów, miasto rozkwitające w objęciach natury”. Całość zwieńczyły kwiaty i ogromny kosz słodkości. Spotkanie z Jubilatką przebiegło w wyjątkowo miłej atmosferze przepełnionej wspomnieniami. P. Feliksa od ponad pół wieku związana z Łochowem wychowała 4 dzieci, 2 synów i 2 córki. Z mężem Stanisławem przeżyła w związku małżeńskim ponad 60 lat. Doczekała wnuków i prawnuków. Jesień życia P. Feliksy upływa w spokoju , w gronie najbliższych, pod opieką córki Elżbiety.
„Szanowna Jubilatko, droga
P. Felikso jest nam niezmiernie miło, że wśród członków naszej lokalnej społeczności Gminy Łochów znajduje się osoba, która obchodzi tak piękny i wyjątkowy Jubileusz -100 rocznicę urodzin. Pragniemy Pani złożyć w imieniu władz samorządowych i wszystkich mieszkańców naszej gminy życzenia dobrego zdrowia, pogody ducha, uśmiechu każdego dnia i wszelkiej życiowej pomyślności. Niech każdy kolejny dzień upływa Pani w spokoju, w otoczeniu życzliwych Pani osób. Życzymy dalszych, długich lat życia i doczekania kolejnych ,jeszcze piękniejszych jubileuszy.”

Z serdecznymi pozdrowieniami
Władze Samorządowe Gminy Łochów

341 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Rekordowe 295 tys. zł dla WOŚP od Mieszkańców Gminy Wołomin!!!

W minioną niedzielę, 12 stycznia w obydwu sztabach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gminie Wołomin padły rekordy. WOŚP Wołomin –...

Zamknij