ggg ggg

Rekordowe 295 tys. zł dla WOŚP od Mieszkańców Gminy Wołomin!!!

W minioną niedzielę, 12 stycznia w obydwu sztabach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gminie Wołomin padły rekordy. WOŚP Wołomin – Gramy w Siódemce zebrał 165 tys. zł, a WOŚP Duczki 130 tys. złotych!

W ubiegłą niedzielę, 12 stycznia w ramach 28. Finału WOŚP wolontariusze w całym kraju zbierali środki na zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.
Tradycyjnie Orkiestra zagrała również w dwóch sztabach na terenie gminy Wołomin. Organizatorzy jak co roku przygotowali wiele atrakcji, ciekawe fanty oraz koncerty.
W szkole w Duczkach wystąpili m.in. DEDE NEGRA, Markus P, Eratox, Owczarujący, Kogut, Ejten. Z kolei, na scenie w wołomińskiej Szkole Podstawowej numer 7 pojawili się m.in.: Discoboys, Nokaut, Moment, Mirage&Joko oraz Jeden osiem L.
Wołomińskiemu Finałowi WOŚP towarzyszyło również szereg imprez dodatkowych. Na przykład w sobotę, 11 stycznia z myślą o wielbicielach mocniejszego grania w Miejskim Domu Kultury w Wołominie odbył się koncert „Orkiestra w starym stylu”, podczas którego wystąpiły lokalne zespoły: Asspirine, ORBITA WIRU, M.O.R.O.N., Nautofon. (Zamiast biletów obowiązywał datek do puszki WOŚP).
Dzięki wszystkim zaangażowanym w tegoroczny, 28 Finał WOŚP w Wołominie, udało się zebrać rekordową kwotę 295 tys. zł. Brawa dla organizatorów, wolontariuszy i wszystkich mieszkańców, którzy po raz kolejny okazali wielką hojność!

/KW/

285 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:

Zamknij