ggg
ggg ggg

10-ta jubileuszowa edycja konkursu MAZOWIECKA FIRMA DZIESIĘCIOLECIA rozstrzygnięta (20.11.2012)

Pułtuskie Centrum-Medyczne Gajda-Med najlepszą przychodnią medyczną na Mazowszu w  najbardziej prestiżowym  Konkursie Medycznym ,,MAZOWIECKA FIRMA DZIESIĘCIOLECIA”


 
W dniu 17 listopada br. w Hotelu Gromada w Warszawie dyrektor CM Gajda-Med dr nauk medycznych Robert Gajda wraz z dyrektorem d/s medycznych Janem Sadowskim oraz menadżerem ds. rozwoju Adamem Grabowcem podczas Wielkiej Gali  odebrali  statuetkę „Złotego Orła” i tytuł „MAZOWIECKA  FIRMA DZIESIĘCIOLECIA”.
Wśród laureatów z branży medycznej jubileuszowego konkursu oceniającego osiągnięcia firm w ostatnim dziesięcioleciu znalazło się również kilka innych firm w tym m.in.: Centrum Medyczne WUM Sp. z.o.o.

Organizatorzy konkursu – Europa 2000 Consulting Sp. z o.o. oraz Naczelna Rada Zrzeszeń Handlu i Usług, na wielkiej gali w obecności ponad 600 osób zaprezentowali finał 10-tej jubileuszowej edycji  Konkursu ,,MAZOWIECKA FIRMA DZIESIĘCIOLECIA”. Tytuł został przyznany decyzją kapituły i Organizatorów Konkursu pod patronatem Honorowym Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika
Tytuł ,,MEDYCZNEJ FIRMY DZIESIĘCIOLECIA” przyznany   CM „Gajda – Med” dla ludzi z branży medycznej nie jest zaskoczeniem. Gajda – Med rok i dwa  lata temu podczas V i IV edycji ogólnopolskiego konkursu „Perły Medycyny” zajął I miejsce w Polsce, natomiast w 2009 r.  zdobył pierwszą nagrodą tj. ,,Złotego Orła” w konkursie Mazowiecka Firma Roku. Cztery lata temu w ogólnopolskim konkursie ,,Perły Medycyny” zajął drugie miejsce nieznacznie przegrywając z konkurencją. Zwycięstwo w obecnej jubileuszowej 10-tej edycji konkursu „Mazowiecka Firma Roku” i tytuł „MAZOWIECKA FIRMA DZIESIĘCIOLECIA” ugruntowało pozycję Gajda-Med-u,  jako lidera usług medycznych nie tylko na Mazowszu, ale też w kraju. 
NZOZ CM Gajda ‑ Med relacjonuje dyrektor i właściciel, dr n. med. Robert Gajda, lekarz  z wieloma specjalizacjami i uprawnieniami m.in. z kardiologii, medycyny sportowej, rodzinnej i innych, powstał w grudniu 1998r i od tamtego czasu jego pozycja na rynku umacnia się dzięki wysokiej jakości świadczonych usług, połączonej z miłą, kompetentną i fachową obsługą. Centrum Medyczne Gajda ‑ Med posiada siedem filii, a w najbliższym czasie powstaną kolejne. Przyjmowani pacjenci korzystają z usług refundowanych przez NFZ oraz prywatnych, w zakresie ambulatoryjnych świadczeń specjalistycznych, podstawowej opieki zdrowotnej, stomatologii z ortodoncją, opieki długoterminowej i innych, zgodnie z najwyższymi standardami światowymi. Dziś w skład samych ambulatoryjnych świadczeń specjalistycznych wchodzą między innymi: kardiologia, gastroenterologia, otolaryngologia, neurologia, ortopedia i traumatologia narządów ruchu, alergologia, urologia, endokrynologia, ginekologia i położnictwo, onkologia, okulistyka dla dorosłych i dla dzieci, ginekologia dla dziewcząt, medycyna sportowa oraz pracownia RTG. Utworzona poradnia kardiologii sportowej jest poradnią wysokospecjalistyczną pełniącą funkcję poradni konsultacyjnej dla sportowców wyczynowych z całego świata i osób uprawiających sport amatorsko. Aktualnie w ramach poradni CM GM rozpoczęło badania naukowe nad sportowcami dyscyplin wytrzymałościowych współpracując z najlepszymi ośrodkami kardiologicznymi w Polsce i na świecie. Niewątpliwie naszym atutem i wartością dodaną jest nowoczesna Apteka ogólnodostępna pod patronatem CM Gajda-Med, oferująca przez wysokokwalifikowaną kadrę szeroką gamę tanich leków dla pacjentów, korzystających dodatkowo z atrakcyjnych programów lojalnościowych „Dbam o siebie”, „Dla Mamy i Maleństwa” , program 60+ i inne. Utworzony i prężnie działający Klub Rekreacyjno‑Sportowy „Zdrowy Styl Życia”, w ramach którego organizujemy wspólne wyjazdy do ośrodków SPA oraz na zawody, imprezy sportowe, mityngi, wspólne treningi i konsultacje, pozwala na propagowanie zdrowego stylu życia poprzez aktywność fizyczną i leczenie dietetyczne. Działalności klubu przyświeca wspólne hasło: Zacznij Żyć Zdrowo!


W ramach poradni specjalistycznych wykonujemy badania ultrasonograficzne na najwyższej klasy aparatach z kolorowym obrazowaniem 3D/4D w pełnym zakresie przez wybitnych fachowców. Posiadamy nowoczesną pracownię prób wysiłkowych. Nasza przychodnia wyposażona jest w sprzęt najwyższej jakości, posiadający stosowne atesty i certyfikaty, w tym wymienione już aparaty USG (których wszystkich aktualnie posiadamy 7 sztuk), EKG,  Holter EKG, Holter RR, nowoczesne unity stomatologiczne oraz rentgen stomatologiczny z systemem radiowizjografii cyfrowej. Pacjenci stomatologiczni mają komfort leczenia korzystając z sedacji podtlenkiem azotu. Oferujemy pełen zakres diagnostyki laboratoryjnej, z możliwością otrzymania wyniku badania w ciągu kilku godzin od pobrania materiału biologicznego do badań. Dowodem wysokiej jakości świadczonych usług jest wdrożony system jakości ISO 9001:2008.

Jako jedna z nielicznych przychodni w Polsce bez zaplecza szpitalnego, posiadamy akredytację Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego do prowadzenia specjalizacji lekarskich w zakresie Medycyny Rodzinnej oraz należymy do placówek posiadających akredytację Ministra Zdrowia do prowadzenia staży kierunkowych dla lekarzy rodzinnych w zakresie medycyny rodzinnej.

Jednym z największych sukcesów naszej firmy, dodaje dalej dyrektor Robert Gajda jest zespół pracowników. To właśnie oni realizują najważniejszy cel firmy jakim jest dostarczanie usług medycznych o najwyższym poziomie jakości.

929 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Podsumowanie rundy jesiennej MZKS Bug Wyszków (20.11.2012)

Runda jesienna dla graczy Bugu Wyszków była bardzo udana. Pomimo kiepskiego początku oraz głupio traconych punktów wyszkowianie zajęli bardzo dobre...

Zamknij