ggg
ggg ggg

Podsumowanie rundy jesiennej MZKS Bug Wyszków (20.11.2012)

Runda jesienna dla graczy Bugu Wyszków była bardzo udana. Pomimo kiepskiego początku oraz głupio traconych punktów wyszkowianie zajęli bardzo dobre 3 miejsce.

Tylko gracze z Wołomina oraz Przasnysza okazali się lepsi. Na początku sierpnia każdy przypuszczał, że gracze z Wyszkowa będą walczyli o utrzymanie a pozycji w środku tabeli. Nieoczekiwanie bardzo młoda kadra Bugu, jak na IV ligę zrobiła wszystko, co w swojej mocy, aby tak nie mówiono.
Dla zawodników z Wyszkowa początek sezonu był kiepski, ponieważ przegrali trzy mecze z rzędu. Pomimo porażek gra Bugu nie wyglądała tak źle jak się obawiano. Mecz z Raciążem był bardzo dobry do momentu dekoncentracji zawodników przez kibiców. Potem był mecz z Mławą. Mecze te od lat są tzw. ”wojną”, ponieważ kibice jak i piłkarze nie czują do siebie sympatii. Trzecie spotkanie odbywało się na terenie Wołomina. Jak już wiemy, obydwie drużyny mają kibicowską zgodę, dlatego na czas tego spotkania fani obydwu drużyn przygotowywali  oprawę, lecz nie wpuszczono ich na teren stadionu.
Przełomowym momentem był mecz z Nadnarwianką Pułtusk. Po tym spotkaniu Bug dostał ‘’skrzydeł’’. Następne rozgrywki  odbywało się w Chodakowie z tamtejszą Bzurą Chodaków. Pomimo trudnego spotkania z beniaminkiem IV ligi mecz zakończył się zwycięstwem Wyszkowa. Trzecim z rzędu zwycięskim spotkaniem był mecz z Błękitnymi Gąbin. Po tych bardzo dobrych spotkaniach nastąpiło lekkie załamanie formy. Wyszkowscy piłkarze przeplatali dobre spotkania z głupimi wpadkami, lecz koniec rundy był znakomity w wykonaniu Bugu.

Międzyzakładowy Klub Sportowy Bug odnotował w tej rundzie 8 zwycięstw, 3 remisy i aż 4 porażki. Bilans bramkowy to 27:15. Najlepszym strzelcem w drużynie Bugu jest Łukasz Kowalczyk z 4 trafieniami. Za nim są Damian Gałązka -3, Mateusz Maciak -3, Szymon Chalski -2, Damian Kaput- 2, Kamil Kaput -2, Alan Wróbel -2, Łukasz Szala- 2, Piotr Augustyniak- 1, Adrian Nikodemski- 1 oraz Szymon Salwin -1.
/Robert Nogaj/

861 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Wygrana Campera 3 : 1 (13.11.2012)

10 listopada na hali WOSIR odbył się mecz pomiędzy KS Camper Wyszków - KU AZS UAM POZNAŃ. Drużyna z Wyszkowa...

Zamknij