ggg ggg

Zmiany w organizacji ruchu na ulicach: 1 Maja, Kilińskiego, Daszyńskiego i Kochanowskiego w Radzyminie!!!

Od niedawna obowiązuje nowa organizacja ruchu na ulicach: Kochanowskiego, Kilińskiego, 1 Maja i Daszyńskiego w Radzyminie. Prosimy o zwrócenie uwagi na nowe warunki jazdy samochodami, o zachowanie szczególnej ostrożności i jazdę zgodną z wprowadzonym oznakowaniem poziomym i pionowym.

 

Na całej długości ulicy Kilińskiego wprowadzono ruch jednokierunkowy, obejmujący odcinki ulicy zarówno przy Urzędzie Miasta i Gminy Radzymin, jak również od pl. Narutowicza. Wprowadzono tam nowe oznakowanie poziomie i pionowe, w tym m.in. zlikwidowano dwa przejścia dla pieszych w rejonie skrzyżowania z ulicą Polskiej Organizacji Wojskowej. Obecnie w ulicę Kilińskiego można skręcić tylko z ul. POW:
Obowiązuje zakaz wjazdu w ul. Kilińskiego od strony ul. Narutowicza, ruch jednokierunkowy prowadzi od ul. POW w stronę pl. Narutowicza. Prosimy nie jeździć „na pamięć”, aby dojechać od pl. Narutowicza do POW, należy jechać ul. 1 Maja.
Na odcinku przy placu Kościuszki – od ul. POW w stronę ronda gen. Hallera w ulicę Kilińskiego, można wjechać tylko od strony ul. POW. Oznacza to, że z parkingów pod urzędem oraz pod kościołem należy jechać wyłącznie w kierunku ronda gen. Hallera, nie wolno skręcać w stronę ul. POW.
Ruch jednokierunkowy obowiązuje także na ulicy 1 Maja – można w nią wjechać od pl. Narutowicza, obowiązuje zakaz wjazdu z ul. POW.
Z kolei, ulica Daszyńskiego będzie dwukierunkowa. W obrębie ulicy planowane jest nowe oznakowanie poziome i pionowe.
Zmiany w organizacji ruchu wprowadzono także poza ścisłym centrum miasta. Należy pamiętać, że ulica Kochanowskiego przy Szkole Podstawowej nr 2 im. ks. E. Czartoryskiej jest jednokierunkowa – można w nią skręcać tylko z ul. Konopnickiej, nie należy zawracać po wysadzeniu dziecka z samochodu, tylko należy jechać w kierunku ul. Szkolnej. Aby wrócić do ul. Konopnickiej, można objechać wokół szkoły ul. Szkolną i Skłodowskiej-Curie.
Urząd Miasta i Gminy Radzymin apeluje o uważną jazdę, o niejeżdżenie „na pamięć” i o zwrócenie szczególnej uwagi na nowe oznakowania!

/źródło: UMiG Radzymin/

323 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
XI Powiatowy Konkurs Poetycki „Spotkania z twórczością ks. Jana Twardowskiego” w MOK Ząbki

22 października br. odbył się w Ząbkach kolejny, bo już XI Powiatowy Konkurs Poetycki „Spotkanie z twórczością ks. Jana Twardowskiego”...

Zamknij