ggg ggg ggg ggg

Zmiana w organizacji ruchu w Pułtusku

W związku z kolejnym etapem rozbudowy skrzyżowania DK61 z DW618 (rondo im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego) wraz z rozbudową DK61 – ul. Daszyńskiego na odcinku od ronda do skrzyżowania z drogą gminną – ul. Nowy Runek w Pułtusku, w poniedziałek (18 października) ok. godz. 10.00 rozpocznie się wdrażanie czasowej organizacji ruchu. Wyłączona z ruchu zostanie wschodnia część ronda.

Zmiana w organizacji ruchu

Kierowcy jadący od Wyszkowa (DW618) nie będą mogli skręcić na rondzie w stronę Warszawy. Będą skierowani na wykonany bypass i dopiero na rondzie Prezydenta Kaczorowskiego będą mieli możliwość zawrócenia na lewy pas ruchu i ulicami 3 Maja, Daszyńskiego wrócić w rejon ronda. Dopiero na zielonym świetle (wahadło) wjadą na rondo od strony zachodniej i pojadą na kierunku Warszawy.
Kierowcy jadący w stronę Warszawy od Ostrołęki (DK61), po przejechaniu odcinka z wahadłem, jadą dalej w kierunku Warszawy. Użytkownicy, którzy będą chcieli jechać w stronę Wyszkowa, na tym samym wahadle będą mogli wjechać na stare rondo i wyłączyć na DW618 na Wyszków.
Kierowcy jadący od Warszawy (DK61) dojeżdżają do wahadła i na zielonym jadą dalej w kierunku Ostrołęki. Użytkownicy, którzy będą chcieli jechać w stronę Wyszkowa, po przejechaniu odcinka z wahadłem, wjadą na stare rondo i wyłączą się na DW618 na Wyszków.   
Ograniczenie prędkości do 50 km/h . Dla samochodów powyżej 10 ton obowiązuje zakaz wjazdu do miasta.

/Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad/

819 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:

Zamknij