ggg
ggg ggg

ZMIANA TRAS LINII Ząbki-1 i Ząbki -3 od 18 kwietnia w związku z budową ul. Narutowicza

W związku z koniecznością wykonania prac związanych z rozkładaniem nawierzchni na ul. Narutowicza oraz nadal trwającą budową ul. Szpitalnej od dnia 18 kwietnia (sobota) od początku kursowania zmianie uległy trasy linii „Ząbki-1” i „Ząbki-3” na północnych odcinkach tras.

Linie te ominą ulice: Drewnicką, Popiełuszki, Piotra Skargii, Wigury i Żeromskiego. Od 18.04. z awiesza się funkcjonowanie następujących przystanków: Drewnicka 01 i 02, Popiełuszki 01 i 02, 11 Listopada 01 i 02. Objazdy będą poprowadzone jak w listopadzie 2019 r.
Linia „Ząbki-1” będzie jeździła dwukierunkowo ulicami: Wolności do ul. Batorego i ul. Batorego do przystanków Wyspiańskiego. Dla linii „Ząbki-1” uruchamia się przystanki: Piotra Skargi 01 i 02 na ul. Wolności oraz przystanki: Hallera 02 na ul. Batorego, a w kierunku do CH Marki przystanek Hallera 03 na ul.Wolności.
Linia „Ząbki-3” będzie jeździła dwukierunkowo ulicami: Wolności, 11 Listopada, Rychlińskiego, Wojska Polskiego, Leszyckiego, Batorego aby obsłużyć kościół na ul. 11 Listopada. Dla linii Ząbki-3 uruchamia się przystanki Piotra Skargi 01 i 02 na ul. Wolności, Tetmajera, Lisa Kuli, Kuleszy i Wilcza na ul. 11 Listopada, Szpital Drewnica na ul. Rychlińskiego Sobieskiego na ul. Wojska Polskiego oraz Leszyckiego. Dla linii „Ząbki-3” nadal obowiązuje objazd ul. Skrajnej i Zycha.
Utrudnienia związane z przebudową ul. Narutowicza zakończą się na początku maja br.

Szczegółowe informacje na stronie www.zabki.pl
/Info/

330 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Mennica Metale Szlachetne i Coca-Cola HBC Polska przekazały gminie Radzymin środki ochrony i dezynfekcji

Dwa duże zakłady produkcyjne z Radzymina wsparły gminę w zapobieganiu epidemii koronawirusa. Mennica Metale Szlachetne za pośrednictwem Stowarzyszenia „Radzymińskie Forum”...

Zamknij