ggg
ggg ggg

ZIELONKA GMINĄ DOBRZE WYKORZYSTUJĄCĄ ŚRODKI UNIJNE

Rodzinny Piknik z Innowacyjną Gospodarką i Funduszami Europejskimi jest formą docenienia gminy, która w doskonały sposób poradziła sobie bądź radzi sobie z realizacją projektów dofinansowanych z Funduszy Europejskich.

Piknik w Zielonce jest jednym z sześciu, które promują efekty wdrażania projektów w ramach działania 8.3 oraz 8.4 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013 oraz pogłębiają wiedzę społeczeństwa na temat Funduszy Europejskich. Miejscowości wyłoniono spośród 634 beneficjentów projektów unijnych.
Organizatorami pikniku byli: Centrum Projektów Polska Cyfrowa oraz burmistrz Miasta Zielonka – Grzegorz Dudzik. W pikniku udział wzięli m.in.: Michał Boni – poseł do Parlamentu Europejskiego i byłym ministrem Administracji i Cyfryzacji oraz Jane Grabiec – obecny wiceminister Administracji i Cyfryzacji.
Impreza odbyła się w ubiegłą sobotę 26 września 2015 r. w godz. 12.00 – 16.00 na placu Jana Pawła II w Zielonce. Podczas Rodzinnego Pikniku przekazywano informacje o efektach w/w działań, jak również propagowana była ogólna wiedza na temat funduszy europejskich. Podczas imprezy przewidziano konkursy z nagrodami dla dzieci i dla dorosłych z wiedzy o Internecie, e-administracji oraz o funduszach unijnych. Na najmłodszych przygotowano liczne atrakcje: gry i zabawy ruchome, wata cukrowa, zabawa na urządzeniach pneumatycznych, malowanie buziek, zajęcia plastyczne. Na scenie mogliśmy podziwiać utalentowana uczestniczkę The Voice of Poland – Ewelinę Kordę. Fragmenty występu zamieścimy na stronie internetowej naszej gazety: www.kurier-w. pl. Zapraszamy do obejrzenia.
Dla wszystkich uczestników pikniku przewidziano darmowe zestawy grillowe i inne przekąski.
Piknik w Zielonce poprowadził aktor Robert Moskwa.
/K.W./

1 112 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
RYCERZE ŚW. FLORIANA Z TŁUSZCZA OD STU LAT CZUWAJĄ NAD BEZPIECZEŃSTWEM MIESZKAŃCÓW…

W obecności Komendanta Głównego PSP gen. bryg. Wiesława Leśniakiewicza i licznie przybyłych gości, druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Tłuszczu świętowali...

Zamknij