ggg ggg

Zdarzenia drogowych w powiecie węgrowskim (20.04 – 26.04)

W minionym tygodniu na terenie powiatu węgrowskiego doszło do zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze.

20 kwietnia w m. Węgrów mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki VW w trakcie wykonywania manewru cofania uderzył w zaparkowany pojazd marki Suzuki. Nikt nie doznał obrażeń.

22 kwietnia w m. Budziska mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Honda nie zachował należytych środków ostrożności w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem  i zjechał na pobocze drogi, gdzie uderzył w ogrodzenie jednej z posesji. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Zawady mieszkaniec pow. węgrowskiego kierując pojazdem marki Honda nie dostosował prędkości jazdy do warunków panujących na drodze, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w ogrodzenie  jednej z posesji. Nikt nie doznał obrażeń.

25 kwietnia w m. Łochów mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Seat wykonując manewr cofania uderzył w zaparkowany pojazd Dacia. Nikt nie doznał obrażeń.

 

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego  o rozwagę i ostrożność na drodze. Szczególnie o jazdę zgodną z przepisami ruchu i  zdrowym rozsądkiem.

 

 M/K KPP Węgrów

121 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
BIŁ, PONIŻAŁ, GROZIŁ POZBAWIENIEM ŻYCIA I PODPALENIEM MIENIA, TRAFIŁ DO ARESZTU

66-latka zatrzymali funkcjonariusze z komisariatu w Radzyminie. Mężczyzna przez 20 lat znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją żoną. Policjanci...

Zamknij