ggg ggg ggg ggg

Zdarzenia drogowe w powiecie węgrowskim (6.07 – 12.07)

W minionym tygodniu na terenie powiatu węgrowskiego doszło do zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze.

08 lipca w m. Węgrów mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Nissan wykonując manewr skrętu w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu prawidłowo motocykliście doprowadzając do zderzenia. Kierujący motocyklem Harley – Dawidson został przewieziony do szpitala. Postępowanie prowadzi KPP w Węgrowie.

10 lipca w m. Połazie Świętochowskie mieszkaniec pow. mińskiego, kierując pojazdem marki Opel na łuku drogi w lewo stracił panowanie nad pojazdem z uwagi na niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego, zjechał do przydrożnego rowu, wywracając pojazd na prawy bok. W wyniku zdarzenia pasażerowie zostali przewiezieni do szpitala. Postępowanie prowadzi KPP w Węgrowie.

 W tym samym dniu w m. Starawieś mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Skoda najechał na tył poprzedzającego go pojazdu marki Scania. Kierujący Skodą został przewieziony do szpitala.

 10 lipca w m. Korytnica mieszkaniec Warszawy, kierując pojazdem marki Skoda nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej rowerem doprowadzając do zderzenia. W wyniku doznanych obrażeń rowerzystka została przewieziona do szpitala. Postępowanie prowadzi KPP w Węgrowie.

 12 lipca w m. Trzebucza mieszkaniec pow. mińskiego, kierując pojazdem marki Toyota pokonując łuk drogi w lewo przekroczył oś jezdni doprowadzając do zderzenia z pojazdem marki Toyota. Nikt nie doznał obrażeń.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego  o rozwagę i ostrożność na drodze. Szczególnie o jazdę zgodną z przepisami ruchu i  zdrowym rozsądkiem.

sierż. szt. Monika Księżopolska

801 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Dofinansowania dla Strażaków

8 lipca 2020 r. Zastępca Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Warszawie Kamila Mokrzycka w obecności posła na Sejm RP Henryka Kowalczyka,...

Zamknij