ggg ggg

Zdarzenia drogowe w powiecie węgrowskim

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło do zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze.

04 listopada w m. Łochów na ul. Al. Łochowska mieszkaniec pow. ostrołęckiego kierując pojazdem marki Ford nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w sutek czego uderzył w tył pojazdu marki Renault, który to pojazd zatrzymał się przed przejściem dl pieszych przez które przechodziła piesza, która w skutek tego zdarzenia została potrącona przez pojazd Renault. Piesza trafiła do szpitala.

05 listopada w m. Krypy mieszkaniec pow. węgrowskiego kierując pojazdem marki VW na łuku drogi na widok poprzedzającego go rowerzysty podjął gwałtowny manewr hamowania w wyniku czego samochód zjechał w poprzek jezdni na lewy pas, gdzie uderzył w niego jadący prawidłowo z przeciwnej strony samochód marki Hyundai. W wyniku czego uszkodzeniu uległy dwa pojazdy. Kierująca Hyundaiem i pasażer trafili do szpitala. Postępowanie prowadzi KPP w Węgrowie.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę i ostrożność na drodze. Szczególnie o jazdę zgodną z przepisami ruchu i zdrowym rozsądkiem.

309 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Spotkanie z rodzicami

Rodzice uczniów Szkoły Podstawowej w Miedznej spotkali się z policjantem z Komendy Powiatowej Policji w Węgrowie. 06 listopada policjant z...

Zamknij