ggg

Zdarzenia drogowe w powiecie węgrowskim

Zdarzenia drogowe w powiecie węgrowskim.

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło do zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze.

27 sierpnia w Łochowie na ul. Al. Węgrowska 34 letni mieszkaniec pow. płockiego kierując pojazdem marki Daf wraz z naczepą zjeżdżając z drogi K50 ba stację paliw nie zachował należytej ostrożności w wyniku czego najechał na pozostawiony tam pojazd marki Subaru. Nikt nie poniósł obrażeń.

28 sierpnia w m. Płatkownica 24 letni mieszkaniec pow. węgrowskiego kierując samochodem osobowym Audi nie ustąpił pierwszeństwa na skrzyżowaniu w wyniku czego doprowadził do zderzenia się z samochodem marki Audi. Nikt nie poniósł obrażeń.

30 sierpnia w m. Czaple kierujący pojazdem marki Skoda w trakcie manewru wyprzedzania uderzył w skręcający w lewo ciągnik rolniczy Ursus. Kierowca ciągnika zabrany do szpitala.

31 sierpnia w m. Kamionna 33 letni mieszkaniec pow. wołomińskiego znajdując się w stanie nietrzeźwości ( ponad 2 promile alkoholu w organizmie) i nie posiadając stosownych uprawnień kierował pojazdem marki VW, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo.

W tym samym dniu w Węgrowie na ul. Słowackiego 65 letni mieszkaniec pow. węgrowskiego będąc w stanie nietrzeźwości ( blisko 1 promil alkoholu w organizmie) wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu prawidłowo pojazdowi marki Fiat. Rowerzysta doznał obrażeń ciała.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę i ostrożność na drodze. Szczególnie o jazdę zgodną z przepisami ruchu i zdrowym rozsądkiem.

275 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Dzieje się

Zamknij