ggg ggg ggg

Zdarzenia drogowe w powiecie węgrowskim (27.04 – 03.05)

W minionym tygodniu na terenie powiatu węgrowskiego doszło do zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze.

30 kwietnia w m. Starawieś mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Audi na skrzyżowaniu ulic doprowadził do zderzenia z pojazdem Fiat. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Węgrów mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Fiat nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego do Mitschubishi w wyniku czego uderzył w jego tył. Nikt nie doznał obrażeń.

01 maja w m. Kozołupy mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując motocyklem marki Yamaha na łuku drogi w lewo nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze w skutek czego straciła panowanie nad pojazdem, doprowadzając do wywrócenia go. Pasażer został przewieziony do szpitala. Postępowanie prowadzi KP w Łochowie.

02 maja w m. Węgrów mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Daewoo nie zachował szczególnej ostrożności podczas zmiany pasa ruchu w wyniku czego doprowadził do zderzenia się z pojazdem marki Toyota, który w tym czasie wykonywał manewr wyprzedzania. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Łochów mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Opel nie łuku drogi nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego zjechała na przeciwległy pas ruchu uderzając w barierki dzielące jezdnię z chodnikiem, a następnie uderzyła w ogrodzenie jednej z posesji. Ponad to nie posiadała wymaganych uprawnień do kierowania pojazdami. Nikt nie doznał obrażeń.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego  o rozwagę i ostrożność na drodze. Szczególnie o jazdę zgodną z przepisami ruchu i  zdrowym rozsądkiem.

 M/K

209 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Areszt za rozbój w windzie

Kryminalni z Legionowa ustalili i zatrzymali podejrzanego o dokonanie rozboju. Mężczyzna wpadł w ręce funkcjonariuszy kilka dni po zdarzeniu. 25-latek...

Zamknij