ggg
ggg ggg

Zdarzenia drogowe w powiecie węgrowskim (15.06 – 21.06)

W minionym tygodniu na terenie powiatu węgrowskiego doszło do zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze.

17 czerwca w m. Liw mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Ford, nie zachował bezpiecznej odległości między pojazdami i uderzył w tył jadącej przed nim Toyoty. Nikt nie doznał obrażeń.

20 czerwca w m. Łochów mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Renault podczas omijania zaparkowanego na poboczu pojazdu Mazda uderzył w niego. Nikt nie doznał obrażeń.

21 czerwca w m. Łochów mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Audi na skrzyżowaniu ulic, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu pojazdowi marki Jaguar. Nikt nie doznał obrażeń. 

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego  o rozwagę i ostrożność na drodze. Szczególnie o jazdę zgodną z przepisami ruchu i  zdrowym rozsądkiem.

sierż. szt. Monika Księżopolska

317 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Bitwa o Wozy – wystarczy że pójdziemy na wybory

Wystarczy, że WSZYSCY pójdziemy na wybory - Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji sfinansuje zakup 16 samochodów ratowniczo-gaśniczych dla jednostek ochotniczych straży...

Zamknij