ggg ggg

Zdarzenia drogowe i kradzieże w powiecie węgrowskim (16.03 – 25.03.2020)

Zdarzenia drogowe w powiecie węgrowskim

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło do zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze.

16 marca w m. Szaruty mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując ciągnikiem rolniczym podczas manewru skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu pojazdowi Opel. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Węgrów na ul. Żeromskiego mieszkaniec pow. węgrowskiego kierując pojazdem marki Mercedes na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu pojazdowi Peugeot. Nikt nie doznał obrażeń.

17 marca w m. Kamionna mieszkaniec pow. węgrowskiego kierując pojazdem marki Opel nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu prawidłowo jadącemu motocyklem marki Honda w wyniku czego doszło do zderzenia się pojazdów. Kierujący motocyklem doznał obrażeń ciała.

21 marca w m. Złotki mieszkaniec pow. węgrowskiego będący w stanie nietrzeźwości ( 0,54 mg/l alkoholu  wydychanym powietrzu) kierował rowerem. Na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu pojazdowi Opel w wyniku czego doszło do zderzenia. Kierujący rowerem został przewieziony do szpitala. Postępowanie prowadzi KP w Łochowie.

22 marca w m. Drgicz mieszkanka pow. legionowskiego będąc w stanie nietrzeźwości ( 0,69 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu) kierowała pojazdem marki Opel.  Doprowadziła do zderzenia uderzając w bok wyprzedzającego ją prawidłowo pojazdu marki VW. Postępowanie prowadzi KP w Łochowie.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego  o rozwagę i ostrożność na drodze. Szczególnie o jazdę zgodną z przepisami ruchu i  zdrowym rozsądkiem.

Za kradzież odpowie przed Sądem

Węgrowscy funkcjonariusze odzyskali skradziony katalizator

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego w ramach realizacji sprawy operacyjnej w dniu 18 marca dokonali zatrzymania mieszkańca pow. sokołowskiego , który  wspólnie i w porozumieniu z innymi osobami w nocy z 13 na 14 marca na terenie m. Węgrowa dokonał kradzieży katalizatora z dwóch pojazdów.  Jeden z katalizatorów o wartości 1000 zł  funkcjonariusze odzyskali.  Wobec mężczyzny zastosowano dozór policyjny.

 

 M/K

199 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Komunikat dotyczący pracy Starostwa Powiatowego w Wyszkowie

Od 25 marca 2020 r. do odwołania Starostwo Powiatowe w Wyszkowie pracuje w trybie wewnętrznym. W związku z rozporządzeniem Ministra...

Zamknij