ggg ggg ggg

ZATRZYMANY DO KONTROLI DROGOWEJ WPADŁ Z NARKOTYKAMI

To miała być rutynowa kontrola drogowa, a skończyło się ujawnieniem przez policjantów narkotyków. Pod zarzutem posiadania zakazanych ustawą środków odurzających zatrzymany został 19-letni mężczyzna. Zgodnie z obowiązującą ustawą może mu grozić kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Wszystko zaczęło się od kontroli drogowej prowadzonej przez patrolowców z legionowskiej komendy. Funkcjonariusze na jednej z ulic zauważyli mężczyznę kierującego toyotą, który poruszał się bez włączonych świateł. Policjanci z uwagi na popełnione wykroczenie podjęli interwencję wobec kierowcy. W trakcie prowadzonej kontroli mundurowi zauważyli, że 19-letni kierowca zachowuje się bardzo nerwowo i… chowa coś do bielizny.

Jak się okazało było to 12 woreczków z zawartością marihuany oraz tabletką ecstazy. Po zważeniu i zbadaniu przez technika kryminalistyki potwierdziło się, że to ponad 16 gramów zakazanego ustawą suszu. Właściciel nielegalnych substancji trafił do policyjnego aresztu, a narkotyki zostały zabezpieczone. 

Mężczyzna usłyszał zarzuty do których się przyznał.  Zgodnie z obowiązującą ustawą może mu grozić kara pozbawienia wolności do 3 lat.

AH

94 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Nietrzeźwy początek sierpnia

Tylko w przeciągu 3 pierwszych dni sierpnia małkińscy i ostrowscy policjanci zatrzymali aż 4 nietrzeźwych kierowców oraz jednego po użyciu...

Zamknij