ggg ggg

Zakończono prace remontowe pomieszczenia biblioteki w Szkole Podstawowej w Ołdakach-Polonii

W dniu 30 kwietnia 2020 r. nastąpił odbiór końcowy zakończonych prac remontowych pomieszczenia biblioteki w Szkole Podstawowej w Ołdakach-Polonii. Zleceniodawcą robót była gmina Andrzejewo, zaś wykonawcą był Zakład Remontowo-Budowlany Marcin Jarząbek, Przeździecko Drogoszewo.

W ramach zamówienia i wykonanych robót została wykonana naprawa konstrukcji podłogi, położono panele podłogowe 8 mm, AC4 pow. około 25 m2, oczyszczono oraz załatano miejscowe ubytki tynku na ścianach i sufitach, zaszpachlowano, zagruntowano i pomalowano ściany i sufit, zdemontowano stare i zamontowano nowe drzwi wejściowe, a także wykonano ścianę, na której uczniowie będą mogli rysować mazakami, bądź kredą. Jest to ściana pomalowana specjalną farbą tablicową. Całkowity koszt związany z realizacją inwestycji wyniósł 9 000 zł.
Wykonana inwestycja przyczyniła się do poprawy wyglądu pomieszczenia biblioteki w Szkole Podstawowej w Ołdakach-Polonii.

/Gmina Andrzejewo/

175 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Najpilniejsze remonty dróg powiatowych zatwierdzone do realizacji jeszcze w 2020 roku

Zarząd Powiatu Wołomińskiego zatwierdził plan najpilniejszych remontów dróg. Wiemy już, które odcinki dróg powiatowych doczekają się naprawy w ramach środków...

Zamknij