ggg ggg ggg

Zakończenie roku akademickiego UTW

W środę, 10 czerwca w Miejskim Ośrodku Kultury w Kobyłce, w obecności m.in. Starosty Arkadiusza Werelicha oraz Burmistrza Konrada Kostrzewy, odbyło się uroczyste zakończenie roku akademickiego Kobyłkowskiego Uniwersytecie Trzeciego Wieku.

Nasi seniorzy to osoby pełne energii, kreatywności, werwy i pomysłów.
Przez cały rok uczestniczą aktywnie w spotkaniach Uniwersytetu Trzeciego Wieku, a 10 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie ich roku akademickiego.
Te spotkania udowadniają, że chęć rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń nie zna wieku. Tym bardziej cieszy nas, że zdobytą wiedzą chętnie dzielą się również z młodszymi mieszkańcami naszej społeczności.
W mijającym roku nasi studenci wzięli udział w wielu ciekawych wykładach i wydarzeniach. Dowiadywali się, jak z większym spokojem i lekkością radzić sobie z codziennymi wyzwaniami, poznawali twórczość Zofii Nałkowskiej, odkrywali historię Krakowa, odwiedzili Muzeum Bitwy Warszawskiej w Ossowie, a także zgłębiali tajniki botaniki i uprawy roślin ozdobnych.
To był rok pełen wiedzy, inspirujących spotkań, nowych przyjaźni i wspólnych doświadczeń.
Zakończenie roku akademickiego było bardzo miłą uroczystością, upiększoną występem duetu scenicznego.
Wszyscy studenci uzyskali promocję na kolejny rok, a przedstawiciele władz samorządowych gratulując, jednocześnie życzyli im dobrego wakacyjnego odpoczynku.
Jesteśmy dumni, że mamy tak aktywnych, zaangażowanych i ciekawych świata seniorów.
Dziękujemy za ten wspólny rok i widzimy się we wrześniu!

/kw; źródło: UM Kobyłka/

30 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Jedno miejsce, wiele pokoleń… Wyjątkowy jubileusz 500-lecia Duczek!

W ubiegły weekend, 20–21 czerwca sołectwo Duczki stało się sercem całej Gminy Wołomin. Pod hasłem „Duczki1526 - Jedno miejsce, wiele...

Zamknij