ggg ggg

XV Mistrzostwa Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai

26  stycznia w dojo OKKK odbyły się po raz piętnasty mistrzostwa klubowe.

CSC_5271

W turnieju wzięło udział 70 zawodników i zawodniczek. Dla zdecydowanej większości był to pierwszy krok w rywalizacji sportowej w karate. Najstarsi i najbardziej utytułowani zawodnicy klubu wcielili się w role sędziów. Młodzi zawodnicy startowali w konkurencji kata i kumite. Zwyciężczynią konkurencji kata dziewcząt została Ewa Pasek, z kolei wśród chłopców zwycięzcą został Aleksander Cydejko. Po technicznej konkurencji przyszła pora na walki. Tutaj emocje sięgały zenitu. Doping publiczności był bardzo gorący, a zawodnicy dawali z siebie wszystko. Po czterech godzinach zmagań wyłoniliśmy zwycięzców poszczególnych kategorii, a puchary i dyplomy zostały wręczone zwycięzcom. Kolejne, piętnaste mistrzostwa klubu za nami. Dziękujemy zawodnikom za udział i zaangażowanie, starszym członkom klubu za pomoc w organizacji i sprawne przeprowadzenie turnieju, a rodzicom za liczne przybycie i rewelacyjny doping. Kolejne mistrzostwa klubu już za rok.