ggg ggg ggg

X Międzynarodowe Zawody 24-godzinne w łucznictwie rozegrane!

W dniach 6-7 grudnia w hali Radzymińskiego Ośrodka Kultury i Sportu odbyły się jubileuszowe, dziesiąte już 24-godzinne Zawody Łucznicze. Międzynarodowy charakter imprezy podkreśliła obecność zawodników reprezentujących Łotwę i Ukrainę.

Podobnie jak przed rokiem, radzymińska hala wypełniła się po brzegi, ponieważ startowała maksymalna możliwa ilość drużyn (48 zespołów), składających się z trzech lub czterech zawodników. Co godne podkreślenia, zainteresowanie zawodami było dużo większe, jednak obiekt sportowy nie pozwalał na przyjęcie dodatkowych drużyn.
Dużym magnesem dla zawodników była pula nagród przekraczająca 10 tysięcy złotych, co jak na imprezę w naszej dyscyplinie nie jest kwotą małą. Zmagania odbyły się dzięki temu na bardzo wysokim, międzynarodowym poziomie.
Gościliśmy w hali w Radzyminie medalistów Olimpijskich, Mistrzostw Świata, Europy. Impreza przebiegła bez zarzutu, obsada sędziowska doskonale radziła sobie wśród zawodników różnych narodowości. Zawody objęte były patronatem Burmistrza Radzymina, Starosty Powiatu Wołomińskiego oraz Dyrektora Radzymińskiego Ośrodka Kultury i Sportu Mirosława Jusińskiego. Serdeczne podziękowania dla partnerów organizacyjnych: Fundacji Sportowa Polska, Firmie CC Hellenic oraz PolskieŁucznictwo.pl.
Ze sportowym pozdrowieniem
/Konrad Przesmycki – prezes KS „ROKIS” Radzymin,
foto: Klaudia Chrobok/

 

200

201

202

203

204

205

2 093 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Pierwsza sesja, pierwsze zgrzyty

5 grudnia odbyła się pierwsza merytoryczna sesja Rady Miejskiej w Pułtusku, podczas której wybrano członków i przewodniczących komisji oraz ustalono...

Zamknij