ggg ggg
ggg
ggg

Wystrzałowo i Szampańsko bawiono się w Ostrowi Mazowieckiej

Na 30 minut przed północą 31 grudnia 2017 r. rozpoczął się Miejski Sylwester, a zakończył około godz. 1.00 już w Nowym Roku 2018.

Było to huczne i wystrzałowe powitanie Nowego Roku w Ostrowi Mazowieckiej. Pod Ratuszem Miejskim mieszkańcy miasta gromadzili się już od godziny 23.00, a tuż przed północą przybywało ich coraz więcej i więcej… Skwer i chodniki wzdłuż ulicy zapełniały całe grupy i rodziny, które w tym szczególnym dniu chciały wspólnie pożegnać Stary Rok, a powitać Nowy.
Przed północą życzenia wszystkim przybyłym pod Ratusz, złożył burmistrz Jerzy Bauer wraz z małżonką oraz przewodniczącym Rady Miasta Zbigniewem Krychem. Podziękował za przybycie i przyjęcie zaproszenia na plenerowy Sylwester, który w obecnym roku zgromadził więcej uczestników niż w ubiegłym. Życzył szczęścia i powodzenia w Nowym Roku. Żelaznym punktem programu oczywiście był pokaz sztucznych ogni, który odbył się o północy. Zapraszamy na stronę youtube oraz redakcji www.kurier-w.pl, gdzie zamieściliśmy nagranie z tych radosnych i pięknych chwil powitania Nowego Roku 2018.
/Janina Czerwińska/

732 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Koncert świąteczny Młodzieżowej Orkiestry Dętej & Chóru Miejskiego LUX MEA

Na ten wieczór Gmina Tłuszcz czekała długo! 6 stycznia 2018 r. na hali sportowej przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła...

Zamknij