ggg ggg

Wyróżniona w ogólnopolskim konkursie

Uczennica trzeciej klasy fryzjerskiej z I Technikum Poligraficzno-Usługowego Klaudia Jagielska zdobyła wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fantazji Fryzjerskiej w Warszawie.

 

fot3W tym roku odbyła się już IX edycja tego prestiżowego konkursu, nad którym patronat objęli Minister Edukacji Narodowej, Marszałek Województwa Mazowieckiego i Mazowiecki Kurator Oświaty. W konkursowych zmaganiach o główną nagrodę rywalizowało ponad 50 młodych fryzjerów-stylistów z całej Polski. Wyszkowskie I TP-U reprezentowało troje uczniów – Klaudia Jagielska z modelką Martyną Szymaniak, Aldona Gołdys z Anitą Kołodziejczyk i Michał Woźniak z modelką Martą Rogulską. Temat nie był prosty – uczestnicy musieli stworzyć na głowach swoich modelek, zgodnie z motywem przewodnim, geometryczne eksplozje. Próbowali więc do uporządkowanych prostych kształtów dodać odrobinę szaleństwa, przełamać stereotyp geometrycznych schematów i jednolitych kolorów. Konkurencja była ogromna, jednak stylizacja i fryzura stworzona przez Klaudię zostały docenione przez jury, które przyznało jej wyróżnienie. Młodzi styliści pokazali, że potrafią połączyć klasykę z awangardą, statykę z dynamiką, symetrię z asymetrią a z włosów stworzyć prawdziwe dzieło sztuki. Gratulujemy uczniom zapału i pasji oraz życzymy kolejnych zawodowych sukcesów.
/info/

 

 

2 021 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Gala WWY Fight Night w Wyszkowie

1 kwietnia 2017 r. w wyszkowskiej hali sportowej odbyła się Gala WWY Fight Night. Widzowie zapełnili halę już od godz....

Zamknij