ggg ggg ggg ggg ggg

WYGRANA KS CAMPER – nasi siatkarze są w półfinale

W ubiegłą sobotę kolejny mecz wyszkowskiego Campera zakończył się wynikiem 3 : 2 i tym samym nasi siatkarze z KS Camper weszli do półfinału rozgrywek.

DSCF2755

To był trudny mecz: w pierwszym secie wygrana gości, w drugim – gospodarzy. Trzeci set zwycięski dla Campera, ale czwarty dla Espadon. Efektem było rozegranie decydującego, piątego seta, który prawie do końca trzymał w niepewności, co do wyniku. Szalę zwycięstwa jednak w ostatnim secie i na końcówce przechylili zawodnicy Campera, którzy jak się okazało byli lepsi w ataku, a goście zbyt wiele błędów popełnili, aby tą zażartą walkę wygrać.

Camper Wyszków – Espadon Szczecin – 3:2
(25:27, 25:20, 25:18, 18:25, 15:13)

Składy zespołów:
Camper: Woroniecki, Kaczorowski, Rutecki, Wójcik, Główczyński, Kowalczyk, Sobczak (libero) oraz Zrajkowski, Szulik, Faryna, Peszko i Obrębski
Espadon: Sladecek, Wołosz, Orłowski, Kordysz, Nowak, Gałązka, Filipowicz (libero) oraz Dembiec (libero), Cedzyński, Pietrzak i Kwiecień /oprac. K.W./