ggg ggg

Wydłużony czas godzin pracy starostwa

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców powiatu wyszkowskiego i pozostając we współpracy z Urzędem Miejskim w Wyszkowie informujemy, iż od dnia 29 stycznia 2019 r. Starostwo Powiatowe w Wyszkowie wydłuża czas pracy i w każdy wtorek będzie otwarte dla klientów w godzinach 8.00 – 18.00.

 

– Zmiana ta jest nowym otwarciem na potrzeby mieszkańców. Wydłużoną pracę we wtorek kierujemy szczególnie do tych, którzy pracują poza granicami naszego powiatu np. w stolicy i wracają codziennie do rodzinnych domów przykładowo w Wyszkowie czy Długosiodle po godzinie 17. – komentuje decyzję starosta Jerzy Żukowski.
– Wydłużenie godzin pracy Urzędu pozwoli mieszkańcom załatwić sprawy bez konieczności brania urlopu w pracy, co będzie dodatkowym ułatwieniem dla wielu osób. – dodaje wicestarosta Leszek Marszał.
Zgodnie z Zarządzeniem Nr 3/2019 Starosty Powiatu Wyszkowskiego z dnia 10 stycznia 2019 r. w sprawie wprowadzenia Regulaminu pracy Starostwa Powiatowego w Wyszkowie w celu obsługi interesantów w jednostce wprowadzony zostaje ruchomy czas pracy, polegający na pełnieniu dyżurów przez pracowników następujących komórek organizacyjnych
• w lokalizacji przy Alei Róż 2:
1) Wydziału Organizacyjnego
2) Wydziału Finansowego
3) Wydziału Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami
4) Wydziału Komunikacji
5) Wydziału Architektoniczno-Budowlanego
• w lokalizacji przy ul. Zakolejowej 15A:
6) Wydziału Środowiska i Rolnictwa
7) Wydziału Edukacji
8) Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności.

Aktualne godziny pracy Starostwa Powiatowego w Wyszkowie:
Poniedziałek 8:00-16.00
Wtorek 8:00-18:00
Środa-Piątek 8:00-16:00

/Info/

556 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Linia Powstańców 1863

Koniec stycznia to okres, kiedy to w wielu miejscach Mazowsza kultywuje się pamięć o jednym z najważniejszych zrywów narodowowyzwoleńczych, jakim...

Zamknij