ggg ggg ggg

Wybory samorządowe w powiecie wyszkowskim

Rada Gminy Zabrodzie

Paweł Jan Kamiński KWW Wspólnie dla Zabrodzia: 89 głosów,
Maria Iwona Podolak KWW Wspólnie dla Zabrodzia: 83 głosy,
Sylwia Maria Marciszewska KWW Wspólnie dla Zabrodzia: 64 głosy,
Monika Czuba KW Prawo i Sprawiedliwość: 74 głosy,
Monika Markuszewska KWW Uwierz w Zabrodzie: 51 głosów,
Piotr Rafał Stadnik KWW Wspólnie dla Zabrodzia: 92 głosy,
Wiesław Kazimierz Giza KWW „Lepsza Przyszłość Zabrodzie”: 80 głosów,
Anna Kornacka KW Prawo i Sprawiedliwość: 54 głosy,
Marek Tadeusz Wasilewski KWW Wspólnie dla Zabrodzia: 61 głosów,
Marta Rachubka KW Prawo i Sprawiedliwość: 95 głosów,
Andrzej Garbarczyk KWW Wspólnie dla Zabrodzia: 67 głosów,
Ewa Kłębek KWW Wspólnie dla Zabrodzia: 105 głosów,
Mariola Leciak KWW Wspólnie dla Zabrodzia: 84 głosy,
Anna Katarzyna Sobieraj KWW Wspólnie dla Zabrodzia: 70 głosów,
Agata Teodorczyk-Koźlik KWW Wspólnie dla Zabrodzia: 166 głosów,

Rada Gminy Somianka

Robert Rakowski KWW „Nasza Gmina Somianka” (mandat bez głosowania)
Paweł Wykowski KKW Koalicja Obywatelska: 82 głosy,
Przemysław Oleksiak KWW Przymierze dla Samorządu: 75 głosów,
Leszek Liśkiewicz KWW „Nasza Gmina Somianka”: 107 głosów,
Beata Elżbieta Polak KWW „Nasza Gmina Somianka”: 79 głosów,
Adam Tomasz Ciach KWW „Nasza Gmina Somianka”: (mandat bez głosowania)
Adam Kuchta KWW Przymierze dla Samorządu: 95 głosów,
Bogumił Gajewski KWW „Nasza Gmina Somianka”: 119 głosów,
Aldona Zalewska KWW „Nasza Gmina Somianka”: 113 głosów,
Mirosław Szumowski KWW „Nasza Gmina Somianka”: 138 głosów,
Daniel Mróz KWW Przymierze dla Samorządu: 140 głosów,
Barbara Suchecka KWW „Nasza Gmina Somianka”: 125 głosów,
Anna Czyż KWW „Nasza Gmina Somianka”: (mandat bez głosowania)
Sławomir Rogulski KWW „Nasza Gmina Somianka”: (mandat bez głosowania)
Krzysztof Henryk Lewandowski KWW „Nasza Gmina Somianka”: (mandat bez głosowania)

Rada Gminy Rząśnik:

Marek Leszczyński KWW NASZA GMINA-NASZA MAŁA OJCZYZNA: 119 głosów,
Kamil Piotrowski KWW Przyszłośc w Zasięgu Ręki: 100 głosów,
Adam Kamiński KWW PRZYJAZNA GOSPODARNA GMINA: 192 głosy,
Aneta Szymocha KWW NASZA GMINA-NASZA MAŁA OJCZYZNA: 116 głosów,
Marzena Wielgolewska KW Prawo i Sprawiedliwość: 88 głosów,
Wojciech Markowski KW Prawo i Sprawiedliwość: 77 głosów,
Zbigniew Wierzchoń KWW RAZEM DLA GMINY RZĄŚNIK: 89 głosów,
Iwona Gałązka KW Prawo i Sprawiedliwość: 92 głosy,
Konrad Wykowski KWW NIEZALEŻNI RADNI: 84 głosy,
Sławomir Mróz KWW RAZEM DLA GMINY RZĄŚNIK: 66 głosów,
Grzegorz Gołębiewski KWW PRZYJAZNA GOSPODARNA GMINA: 118 głosów,
Wiesław Orłowski KWW PRZYSZŁOŚĆ W ZASIĘGU RĘKI: 78 głosów,
Marianna Soliwoda KWW PRZYJAZNA GOSPODARNA GMINA: 35 głosów,
Bożena Zawada KW Prawo i Sprawiedliwość: 75 głosów,
Piotr Leszczyński KWW PRZYJAZNA GOSPODARNA GMINA: 66 głosów,

Rada Gminy Długosiodło:

Rafał Pawłowski KWW „NASZA GMINA DŁUGOSIODŁO”: 171 głosów
Teresa Paradowska KWW „NASZA GMINA DŁUGOSIODŁO”: 107 głosów
Adam Iciński KWW „NASZA GMINA DŁUGOSIODŁO”: 121 głosów
Tomasz Ciach KWW NIEZALEŻNI RAZEM DLA GMINY DŁUGOSIODŁO: 143 głosy
Katarzyna Fijałkowska-Laska KWW „NASZA GMINA DŁUGOSIODŁO”: 83 głosy
Jadwiga Łazarecka KWW „NASZA GMINA DŁUGOSIODŁO”: mandat bez głosowania
Marcin Naruszczka KWW „NASZA GMINA DŁUGOSIODŁO”: 100 głosów (55,87%)
Mariola Kruszewska KWW „NASZA GMINA DŁUGOSIODŁO”: 139 głosów (74,33%)
Małgorzata Pujer KW Prawo i Sprawiedliwość: 72 głosy
Danuta Pakieła KWW NIEZALEŻNI RAZEM DLA GMINY DŁUGOSIODŁO: 112 głosów (67,88%)
Kazimiera Ponichtera KW Prawo i Sprawiedliwość: 162 głosy (66,67%)
Małgorzata Zakrzewska KWW „NASZA GMINA DŁUGOSIODŁO”: 84 głosy (64,12%)
Marek Machnowski KWW NIEZALEŻNI RAZEM DLA GMINY DŁUGOSIODŁO: 220 głosy (68,32%)
Marek Krzyżański KW Prawo i Sprawiedliwość: 101 głosów (40,24%)
Arkadiusz Pych 127 głosów (42,91%).

Rada Gminy Wyszków:

  1. Waldemar Andrzej Karłowicz KW Prawo i Sprawiedliwość 409
  2. Justyna Tchórzewska KW Prawo i Sprawiedliwość 233
  3. Piotr Eychler KW Prawo i Sprawiedliwość 810
  4. Joanna Zofia Kulesza KW Prawo i Sprawiedliwość 139
  5. Piotr Pokraśniewicz KW Prawo i Sprawiedliwość 455
  6. Marcin Król KWW Razem Dla Ziemi Wyszkowskiej 247
  7. Mateusz Wyszyński KWW Razem Dla Ziemi Wyszkowskiej 324
  8. Marcin Turowski KWW Razem Dla Ziemi Wyszkowskiej 117
  9. Lidia Maria Błachnio KKW Koalicja Obywatelska 209
  10. Katarzyna Teresa Wysocka KKW Koalicja Obywatelska 413
  11. Paweł Turek KWW Wspólnota Samorządowa Wyszków 269
  12. Wojciech Zbigniew Rojek KWW Wspólnota Samorządowa Wyszków 180
  13. Aneta Kowalewska KWW Wspólnota Samorządowa Wyszków 188
  14. Radosław Biernacki KWW Wspólnota Samorządowa Wyszków 203
  15. Adam Szczerba KWW WIS Masz Wybór 936
  16. Paweł Piotr Zawadzki KWW WIS Masz Wybór 144
  17. Adam Wrzosek KWW WIS Masz Wybór 162
  18. Monika Bieżuńska KWW WIS Masz Wybór 515
  19. Artur Brzeziński KWW WIS Masz Wybór 240
  20. Bogdan Osik KWW WIS Masz Wybór 611
  21. Piotr Wojciech Płochocki KWW WIS Masz Wybór 432

Frekwencja w gminach powiatu wyszkowskiego:

w gminie Zabrodzie wyniosła 61,76%.,

w gminie Somianka wyniosła 59,26%.,

w gminie Rząśnik wyniosla 67,23%,

w Gminie Długosiodło wyniosła 54,37%.

244 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
„Ludzie nie są naiwni”
– rozmowa z burmistrzem Robertem Gołaszewskim

Panie burmistrzu jak Pan podsumuje wyniki wyborów w gminie Łochów? Powiem szczerze, że mieszkańcy zaskoczyli mnie mocno pozytywnie. Przy trzech...

Zamknij