ggg ggg
ggg ggg

Wołomin właśnie skończył 100 lat i Pani Eugenia Adamowicz – mieszkanka Wołomina również!

100 lat to piękna rocznica! Świętować ją będzie w tym roku nie tylko Wołomin, ale i dwie jego mieszkanki.

– Pozwólcie, że przedstawię pierwszą z nich. Pani Eugenia Adamowicz, urodziła się w listopadzie 1919 roku. Nasza stulatka jest skarbnicą wiedzy, fascynujących historii i pięknych pamiątek. Jej życie nie należało do łatwych, ale nie daje tego po sobie poznać. Wspierana przez towarzyszki z wołomińskiego Koła Związku Sybiraków z dumą i swadą prezentuje swój sposób na długowieczność. Co nim jest? Powiem tylko tyle – życiowa mądrość i jabłka – napisała burmistrz Wołomina Elżbieta Radwan na swoim profilu na fb.
Z okazji pięknego jubileuszu setnej rocznicy urodzin, Pani Burmistrz złożyła Dostojnej Jubilatce okolicznościową wizytę, podczas której przekazała urodzinowe upominki i najserdeczniejsze życzenia od samorządu i mieszkańców. Do których oczywiście przyłączamy się w imieniu redakcji „Kuriera W”. Szanowna Pani Eugenio, życzymy optymizmu, wszelkiej pomyślności oraz wielu kolejnych lat w zdrowiu!
/opr. KW foto: facebook.com/wolomin/

744 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Maluch + w Małkini Górnej, czyli jak zgodna współpraca tworzy wielkie rzeczy

Uroczyste otwarcie żłobka gminnego zrealizowanego w ramach projektu Maluch + w Małkini Górnej odbyło się 31 stycznia 2019 r. Jest to...

Zamknij