ggg ggg ggg ggg

Włodarze i przedstawiciele gmin Zalewu Zegrzyńskiego na świątecznym spotkaniu w Dąbrówce…

W minioną środę, 16 grudnia w auli Gminnego Centrum Kultury w Dąbrówce odbyła się IV Sesja Zgromadzenia Związku Gmin Zalewu Zegrzyńskiego, połączona ze spotkaniem wigilijnym.

 

Gospodarze i przedstawiciele gmin wchodzących w skład ZGZZ, a więc: Serocka, Jabłonny, Nieporętu, Wieliszewa, Somianki, Radzymina i Dąbrówki, tym razem spotkali się na obradach oraz na opłatku na terenie gminy Dąbrówka, odpowiadając na zaproszenie wójta Radosława Korzeniewskiego, który od 20 stycznia br. pełni zaszczytną funkcję wiceprzewodniczącego Związku Gmin Zalewu Zegrzyńskiego.

W trakcie obrad podsumowano kończący się rok i dyskutowano nad kierunkami działalności ZGZZ w roku 2016. Potwierdzono przy tym oficjalnie informację, iż to gmina Dąbrówka będzie gospodarzem przyszłorocznego VII Festiwalu Aktywności Społecznej i Kulturalnej Sołectw Związku Gmin Zalewu Zegrzyńskiego.
– Bardzo ucieszyłem się na wiadomość o tym, że koleżanki i koledzy ze Związku popierają moją inicjatywę zorganizowania kolejnej edycji festiwalu w Dąbrówce, gdzie jeszcze ta impreza się nie odbywała. To będzie doskonała okazja do upowszechnienia wizerunku Dąbrówki, jako gminy przyjaznej inwestorom i nowym mieszkańcom. Będzie to również okazja do zastanowienia się nad nową formułą festiwalu, aby stał się jeszcze bardziej atrakcyjny dla uczestników – mówi z pełnym przekonaniem wójt Radosław Korzeniewski.
Ubiegłośrodowe obrady w Dąbrówce zakończyło spotkanie wigilijne, podczas którego włodarze i przedstawiciele gmin znad Zalewu złożyli sobie życzenia i podzielili się opłatkiem. Zanim przystąpiono do wigilijnego poczęstunku, każdy z uczestników otrzymał upominki (piękne gadżety z herbem gminy Dąbrówka), przygotowane przez wójta Radosława Korzeniewskiego. Spotkanie upłynęło w serdecznej, świątecznej atmosferze.
/R.L./

2 652 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
PRACOWITY CZAS PRZED ŚWIĘTAMI

Święta, to bardzo pracowity czas …dla przedstawicieli władz wszelakich. Także tych z powiatu legionowskiego.   Od tygodnia wójtowie, burmistrz, prezydenci...

Zamknij