ggg ggg ggg

Wkrótce ruszy punkt szczepień masowych w Legionowie

Trwają przygotowania do uruchomienia punktu szczepień masowych w Legionowie. Gmina Legionowo wystąpiła w tej sprawie z wnioskiem do Wojewody Mazowieckiego. W przygotowanie punktu i jego prowadzenie włączył się również Powiat Legionowski.

Jak poinformowało Starostwo Powiatowe w Legionowie, trwają przygotowania do uruchomienia punktu szczepień masowych w Legionowie. Władze miasta wystąpiły w tej sprawie z wnioskiem do Wojewody Mazowieckiego. W przygotowanie punktu i jego prowadzenie włączył się również Powiat Legionowski za pośrednictwem NZOZ „Legionowo” Sp. z o.o. i miejska spółka KZB.
Punkt ma powstać w Lodowej Arenie. Współpracujące w tej sprawie Miasto Legionowo, NZOZ „Legionowo” Sp. z o.o. i KZB Legionowo dokładają starań, aby rozpoczął działanie jeszcze w kwietniu br.
O jego uruchomieniu legionowskie starostwo poinformuje mieszkańców niezwłocznie po zatwierdzeniu daty startu szczepień w tym miejscu.

/opr. KW/

761 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
21 placówek medycznych otrzymało środki ochrony indywidualnej

Święta Wielkanocne okazały się czasem wytchnienia również dla wielu żołnierzy, niestety część z nich nadal pełniła służby w szpitalach wspierając...

Zamknij