ggg ggg ggg

Wielkie zmiany w Wołominie! Elżbieta Radwan pokonała Ryszarda Madziara!!!

W ubiegłoniedzielnej, drugiej turze wyborów na burmistrza Wołomina zwyciężyła Elżbieta Radwan, popierana przez KWW Jeden Powiat Centrum Samorządowe.

100

Mieszkańcy, którzy widzieli telewizyjny spot wyborczy KWW Jeden Powiat Centrum Samorządowe z czarnym koniem w roli głównej, zgodzą się zapewne z opinią, że materiał ten można uznać za wymowny zwiastun zwycięstwa 51-letniej Elżbiety Radwan – nowej pani burmistrz Wołomina, która w drugiej turze wyborów pokonała ubiegającego się o reelekcję burmistrza Ryszarda Madziara.
W minioną niedzielę 30 listopada na Elżbietę Radwan oddano 52.11 % głosów ważnych, dokładnie 8 639, zaś na kandydującego z listy KW Prawo i Sprawiedliwość i obsadzanego przez wielu w roli faworyta w wyścigu do burmistrzowskiego fotela, dotychczasowego gospodarza miasta Ryszarda Madziara oddano 7 939 głosów ważnych (47.89 %). Tuż po ogłoszeniu wyników nowa pani burmistrz wyraziła swoją wdzięczność i zapewniła, że będzie burmistrzem wszystkich mieszkańców: – Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w wyborach. Dziękuję za głosy oddane na moją osobę, za wsparcie i życzliwość. To wszystko dzięki Wam. W całej swojej kampanii nieustannie podkreślałam, że najważniejszy jest człowiek, że władza jest dla ludzi, a nie na odwrót oraz to, że prawdziwy samorządowiec nie może sobie pozwolić na bycie nieodpowiedzialnym. Takimi zasadami zamierzam się kierować sprawując funkcję burmistrza. Chcę, aby w Wołominie wreszcie było normalnie, abyśmy byli wreszcie dumni z naszego miasta i aby miało ono szansę na rozwój. Cieszę się również, że Mieszkańcy postawili na bezpartyjność i lokalny komitet samorządowy. Będę burmistrzem wszystkich mieszkańców. Zrobię wszystko, aby Nasze Miasto zajęło wreszcie należne mu miejsce w regionie. Zapewniam, że jako burmistrz będę odpowiedzialnie i sumiennie służyć Mieszkańcom. Pracy jest wiele, więc koniec ze świętowaniem – trzeba zakasać rękawy i do roboty. Proszę, zróbmy to razem! Dla lepszej przyszłości Wołomina! – napisała Elżbieta Radwan na swoim profilu na fb.
Ze swej strony również przyłączamy się do gratulacji dla nowej Pani Burmistrz i życzymy wielu sukcesów w rozpoczynającej się kadencji!
/Rafał S. Lewandowski/

 

3 694 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
OŚWIADCZENIE – w sp. stadionu

OŚWIADCZENIE   Urząd Miejski w Wyszkowie wyjaśnia, że nieprawdziwe są informacje o rzekomej sprzedaży stadionu miejskiego. Stadion jest remontowany, by...

Zamknij