ggg ggg

Wielkanocne Spotkanie Komitetu Prawa i Sprawiedliwości w Radzyminie

W poniedziałkowy wieczór, 3 kwietnia odbyło się okolicznościowe spotkanie wielkanocne Członków i Sympatyków Komitetu Prawa i Sprawiedliwości w Radzyminie.

 

fot5Honorowym gościem okolicznościowego, świątecznego spotkania, które odbyło się w samym centrum Miasta Cudu nad Wisłą, w Sali Bankietowej „Pierwsze Piętro”, był poseł na Sejm RP Piotr Uściński.
Wśród przybyłych tego dnia gości, którzy zaszczycili swoją obecnością radzymińskich działaczy Prawa i Sprawiedliwości nie mogło zabraknąć burmistrza Radzymina Krzysztofa Chacińskiego, przewodniczącego Rady Miejskiej Krzysztofa Dobrzynieckiego wraz z wiceprzewodniczącymi: Elżbietą Wołynko i Andrzejem Dąbkiewiczem oraz przewodniczącego NSZZ Solidarność oddział Wołomin, Józefa Radzio. Obecni byli również m.in.: radzymińscy radni: Wojciech Rybarczyk i Tadeusz Jędrasik, zasłużony działacz podziemnej „Solidarności” Waldemar Lau z małżonką Barbarą oraz wójt Dąbrówki Radosław Korzeniewski.
Wszystkich, licznie zgromadzonych gości serdecznie przywitała radna Sejmiku Mazowieckiego, a zarazem pełnomocnik Komitetu PiS w Radzyminie Marzena Małek, życząc jednocześnie, aby nadchodzące Święta Wielkanocne przyniosły radość i wzajemną życzliwość. – Moi Drodzy, niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie, napełni Was pokojem i wiarą. Niech da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość – mówiła pani pełnomocnik. Okolicznościowe życzenia wraz z krótkim podsumowaniem bieżącej polityki Rządu przekazał zgromadzonym również poseł Piotr Uściński.
Następnie, wszyscy uczestnicy spotkania, zachęceni przez radnego powiatu wołomińskiego p. Pawła Dąbrowskiego odmówili modlitwę, podzielili się jajkiem i zasiedli do świątecznego stołu, przy którym w rodzinnej i życzliwej atmosferze kontynuowano rozmowy i wymieniano się spostrzeżeniami (nie tylko w kwestiach politycznych)
/R.L./

425 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Spotkanie wielkanocne dla samorzadowców powiatu wołomińskiego

10 kwietnia 2017 r. w klimatycznej Galerii przy Fabryczce starosta wołomiński Kazimierz Rakowski wraz z przewodniczącym Rady Powiatu Januszem Werczyńskim...

Zamknij