ggg

WIELKA GALA KICKBOXINGU W ZĄBKACH

27 września 2014 w hali sportowej Gimnazjum Nr 2 w Ząbkach odbyła się wyjątkowa Gala Sportów Walki pod nazwą „Ząbki Fight Nights 2014”.

d3s_4758

W ringu zmierzyli się najlepsi zawodnicy kickboxingu w naszym kraju. W dniu imprezy od godz. 18.00 przed wejściem głównym podziwiać można było kultowe motocykle marki „Harley Dawidson”, które prezentował „Travellers Poland” . Ustawiony został także namiot z telebimem, w którym „na żywo „ transmitowane były walki. W pojedynkach wieczoru wystąpili Mistrzowie Świata Kickboxingu Dorota Godzina i Kamil Ruta oraz Łukasz Wichowski w walce o pas międzynarodowego Mistrza Polski. Podczas wieczoru odbyło się sześć walk, w tym trzy najważniejsze: starcie Kamila Ruty ( Wicher Kobyłka) – Przemysława Żak a(X Fight). Kamil wygrał w I rundzie, a Dorota Godzina (Grupa DSF Kickboxing Team) walczyła z Kamilą Hermanowską (56 kg) z klubu KS Nadstal w formule Kickboxing K-1 rules o Puchar Burmistrza Ząbek. Walka zakończyła się jednogłośnym zwycięstwem Doroty Godziny- obecnie Dorota przygotowuje się do kolejnych walk w formułach: Full contact oraz K-1 rules. Walką wieczoru był pojedynek o tytuł zawodowy młodzieżowego Mistrza Polski w formule contact kat. 81 kg. Do walki stanęli Tomas Neupauer ze Słowacji oraz Łukasz Wichanowski X Fight Piaseczno, zawodnik „Grupy DSF Kickboxing Team”. Runda trzecia zakończyła się przed czasem, Tomas Neupauer. Łukasz Wichowski zdobył pas Mistrzowski. Za sportowe przygotowanie zawodników z Grupy DSF Kickboxing Team odpowiada pierwszy Polski Mistrz Świata w kickboxingu – Piotr Siegoczyński W trakcie Gali licytowane były koszulki i rękawice byłych mistrzów, aby pomóc choremu Patrykowi, mieszkańcowi Ząbek. Pieniądze z aukcji zostaną wykorzystane na rehabilitację . Zlicytowano koszulki Marcina „Różala” Różalskiego, Karoliny Kowalkiewicz, Przemka Salety oraz rękawice Damiana Omielańczyka. Pan Sławomir Duba Prezes Grupy DSF już nie jednokrotnie dał się poznać jako Sponsor Serca. W Ząbkach, gdzie mieszka, w świetlicach środowiskowych wcielił się w rolę świętego Mikołaja wręczając z burmistrzem miasta Robertem Perkowskim zebranej dzieciarni bilety na widowisko „Piotruś Pan On Ice”. Latem tego roku ufundował również dwa rowery i bony do perfumerii dla dzieci. Sponsorem Głównym i organizatorem imprezy była: Grupa DSF Serwis Profesjonalny, zaś współorganizatorem Miasto Ząbki Sponsorami oficjalnymi byli: Firma Budimpol – Robert Kosowski, JK REAL- Janusz Krajewski, Wypożyczalnia Gastro Magic – Piotr Wieczorek, Restauracja San Marino- Bartosz Naszkowski, Drukarnia Benedysiuk – Sebastian Benedysiuk, Machowicz Budownictwo- Bożena i Marek Machowicz. Partnerem sprzętowym była firma Sport Masters. Była to pierwsza tak profesjonalnie przygotowana Galia Sportów Walki w Ząbkach. Jej powodzenie i tłumnie przybyła publiczność wskazują na to, że pewnie spotkamy się za rok.
Joanna Wysocka

d3s_6547 d3s_6684

d3s_6668

d3s_6514

d3s_6403

d3s_6288

d3s_6228

d3s_6091

d3s_6082

d3s_5967

d3s_5876

d3s_5847

d3s_5693

d3s_5654

d3s_5649

d3s_56322 748 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
KOBYŁKA LIDEREM zrównoważonego gospodarowania przestrzenią

Miasto Kobyłka zostało wyróżnione w I Ogólnopolskim Konkursie Miast Lider zrównoważonego gospodarowania przestrzenią w kategorii gmin miejskich w roku 2014....

Zamknij