ggg
ggg ggg

Wieczorki Taneczne połączone z akcją szczepień przeciw Covid-19 – zapraszamy do Parku Miejskiego im. Szuberta!

W wybrane soboty wakacji, w Parku Miejskim im. Michała Szuberta w Ząbkach odbywają się Wieczorki Taneczne, podczas których można nie tylko miło spędzić czas, ale również zaszczepić się przeciwko Covid-19.

Pierwszy z serii Wieczorków Tanecznych, połączonych z profilaktyką szczepień przeciwko Covid-19, odbył się w sobotę, 17 lipca.
Wydarzenie adresowane jest nie tylko do ząbkowskich seniorów, ale całych rodzin. Wieczorki Taneczne w Parku Miejskim im. Szuberta w Ząbkach odbywają się w wybrane soboty wakacji, tj. 17 lipca, 31 lipca, a także 14 sierpnia i 28 sierpnia. Program każdej imprezy przedstawia się następująco: w godz. 14:00 -19:00 bezpłatne dmuchańce dla dzieci, lody, wata cukrowa; od 12:00 -17.00 szczepienia przeciw COVID-19 bez zapisów (realizacja CM Fundamenti); 17:00 – 19:00 – muzyka i tańce + ogródek piwny i mała gastronomia.
Zapraszamy seniorów z całymi rodzinami, w tym z wnukami na przyjemną muzykę, odrobinę ruchu na parkiecie i profilaktykę szczepień przeciw Covid-19. Będziemy się bawić i przypominać o korzyściach płynących ze szczepień osób starszych.
Warto pamiętać, że decydując się na szczepienie możemy również przyczynić się do rozwoju miasta. Zwycięskie gminy, które osiągną najwyższy odsetek wyszczepienia, powyżej 67% mieszkańców, otrzymają środki od 100 tys. zł do 2 mln zł. Będą mogły je przeznaczyć na dowolny cel dotyczący przeciwdziałania COVID-19. (Na ten moment w pełni zaszczepionych jest ponad 48% mieszkańców Ząbek). W imieniu organizatorów zachęcamy do szczepień i zapraszamy do tańca!
/opr. KW/

402 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
FESTYN WAKACYJNY

24 lipca 2021 r. mieszkańcy Sadownego i okolic zaproszeni zostali przez organizatorów: Waldemara Cyrana - wójta Gminy Sadowne, Gminny Ośrodek...

Zamknij