ggg ggg ggg

W tym roku basen będzie funkcjonował przez cały okres wakacyjny

Reagując na sytuację w jakiej znaleźliśmy się w związku z pandemią, dyrekcja MOSiR w połowie marca podjęła decyzję o spożytkowaniu czasu wymuszonego przestoju w funkcjonowaniu krytej pływalni na zaplanowane tradycyjnie na okres wakacyjny prace remontowe i konserwacyjne.

Sprzątanie i dezynfekcja wszystkich urządzeń basenowych, kręgielni, pomieszczeń zaplecza sportowego wraz z szatniami i węzłami sanitarnymi trwała blisko dwa miesiące.
– Jesteśmy przekonani, że obiekt, natychmiast po zgodzie na uruchomienie, będzie spełniał wszystkie normy sanitarne, a procedury higieniczne które zastosujemy w pierwszym okresie działania zapewnią nam pełne bezpieczeństwo – mówi dyrektor MOSiR Bartłomiej Pieńkowski.
W związku z tym, że większość planów remontowych w połowie marca uległa zmianie jest też bardzo dobra wiadomość dla naszych klientów – w tym roku basen będzie funkcjonował przez cały okres wakacyjny – jeśli tylko sytuacja pandemiczna nie przyniesie nam niechcianych informacji.
– MOSiR jest przygotowany do powrotu do normalności, dysponujemy dużymi ilościami środków dezynfekujących, pracownicy zostali przeszkoleni w nowych procedurach bezpieczeństwa sanitarnego. Prosimy zatem o wyrozumiałość i podporządkowanie się tym właśnie nowym procedurom dla bezpieczeństwa nas wszystkich – mówi dyrektor MOSiR.

/Źródło: MOSiR Ostrów Mazowiecka, fot. Barbara Siwek/

133 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Co dalej z oddziałami sportowymi w Ostrowi Mazowieckiej?

Oszczędności dotykają każdej dziedziny życia, również wydatków samorządu. Korekty wymaga także strategia dotycząca rozwoju sportu w mieście i finansowania tej...

Zamknij