ggg
ggg ggg

VIII Gala Lidera Biznesu Powiatu Wołomińskiego

Doroczna Gala odbyła się w minioną sobotę 1 kwietnia 2017 r. w gościnnych progach hotelu „U Pietrzaków” w Zielonce.

 

fot1Gala Lidera Biznesu zorganizowana przez Zarząd Wołomińskiego Klubu Biznesu oraz pod patronatem honorowym Kazimierza Rakowskiego – starosty wołomińskiego, zgromadziła samorządowców, przedsiębiorców oraz gości, którzy cenią wielki wkład rodzimego biznesu w rozwój powiatu, Dlatego też corocznie specjalnie powołana kapituła ocenia dorobek przedsiębiorców i osiągnięcia ich firm z terenu powiatu wołomińskiego wyłaniając tych najbardziej pracowitych, odnoszących sukcesy, ale jednocześnie działających na rzecz swoich społeczności i pracowników.
1 kwietnia galę rozpoczęto od przywitania gości, a następnie zaproszono do wysłuchania koncertu młodych utalentowanych wykonawców.
Wołomiński Klub Biznesu działa od kwietnia 1993 roku i gromadzi przedsiębiorców z terenu powiatu wołomińskiego. W ostatnich latach zakres działalności klubu przekroczył nie tylko granice powiatu wołomińskiego, województwa, ale wyszedł poza granice kraju. O dokonaniach i działaniu Klubu Biznesu opowiedział zebranym prezes Jan Myszk.
8 lat temu wdrożono konkurs dla przedsiębiorców i Kapituła konkursu, po raz pierwszy przyznała prestiżowy tytuł – LIDER BIZNESU POWIATU WOŁOMIŃSKIEGO. Tytuł i specjalna statuetka jest wielkim wyróżnieniem dla przedsiębiorców. To również okazja do poznania najlepszych w biznesie i wymiana myśli oraz rozwiązań stosowanych przez firmy.
Przewodniczący Kapituły Piotr Stroczkowski odczytał protokół oraz przedstawił wyróżnionych tytułem w 2017 r. W skład Kapituły wchodzą również: Helena Kusiak, Marek Woch, Aleksander Cisłak, Dariusz Szymański.
Po odczytaniu, kto uzyskał tytuł lidera zebrani obejrzeli prezentacje multimedialne wyróżnionych firm, a następnie statuetki wraz z dyplomami wręczono właścicielom firm. Wręczali: starosta Kazimierz Rakowski, prezes Jan Myszk, przewodniczący Kapituły Piotr Stroczkowski. W imieniu wyróżnionych podziękował właściciel Piotro-stalu.
Kilka słów do nagrodzonych i osób biorących udział w gali skierował starosta K. Rakowski oraz burmistrz Wołomina Elżbieta Radwan. Podkreślano jak wielkie znaczenie dla miasta i powiatu mają przedsiębiorcy, składano gratulacje i życzenia wytrwałości.
„Budujemy swój dom, ale też budujemy nasz dom – gminę i budujemy tu w powiecie” – zwracał się do biznesmenów starosta powiatu wołomińskiego.
Po zakończeniu części oficjalnej wszystkich zaproszono na poczęstunek i kuluarowe rozmowy.
/J.Cz./

 

7 546 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Minister Henryk Kowalczyk o obwodnicy Pułtuska

27 marca w Sali Maneż pułtuskiego Domu Polonii odbyła się konferencja zorganizowana przez Ministra Henryka Kowalczyka.   Tematem przewodnim była...

Zamknij