ggg
ggg ggg

Umowy na budowę drogi gminnej oraz na rozbudowę ZS-P w Urlach podpisane!

Ruszyła realizacja dwóch ważnych inwestycji, zaplanowanych do realizacji w tym roku przez Gminę Jadów. W czwartek, 21 stycznia wójt Jadowa Dariusz Kokoszka podpisał umowy z wykonawcami na rozbudowę budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Urlach oraz na budowę drogi gminnej nr 430201W.

Jak poinformował Urząd Gminy Jadów, w przedostatni czwartek stycznia podpisano umowy oraz dokonano wprowadzenia na plac budowy wykonawców dwóch dużych inwestycji, zaplanowanych w 2021 r.
Pierwsza z nich to budowa drogi gminnej nr 430201W na odcinku od drogi gminnej nr 430217W (ul. Zielona Droga) do drogi powiatowej nr 4330W w Jadowie (droga koło nowego PSZOK). W ramach zadania powstanie nowy odcinek o długości 651,70 m z jezdnią o przekroju szlakowym o szerokości 5,0 m
z dwoma pasami ruchu oraz obustronnymi poboczami szerokości 1,0m. Powstanie nowe skrzyżowanie z drogą powiatową 4330W oraz wprowadzona zostanie nowa organizacja ruchu.
Wykonawcą będzie firma „CZYSTOŚĆ” S.J. Szpańscy Jerzy, Jacek, Dawid z Wołomina za kwotę: 644 720,86 zł
brutto. Nadzór inwestorski będzie pełniła firma Usługi w zakresie drogownictwa Wojciech Kucharczyk z Warszawy za kwotę: 3 185,70 zł brutto.
Druga z zaplanowanych inwestycji to rozbudowa budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Urlach.
W ramach zadania zostanie wybudowane nowe skrzydło przy ZS-P w Urlach z czterema salami przedszkolnymi, nowymi łazienkami i szatniami.
Wykonawcą zadania będzie Konsorcjum firm z Liderem „FECTUM” S.A. z Marek oraz partner P.H.U. Paweł Ozdarski z Ciechanowa za kwotę
1 551 017,94 zł brutto. Nadzór inwestorski będzie pełniła firma „KAZIMIERZ” Nadzór i Doradztwo Budowlane Kazimierz Bogusz z Barchowa za kwotę 17 835,00 zł brutto.
/opr. KW; źródło: Gmina Jadów/

135 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Przed „Stalową Jedynką” stanęło wielkie serce! Zachęcamy do wrzucania nakrętek!

W ubiegły czwartek, 28 stycznia przed Szkołą Podstawową nr 1 im. ppłka pil. Mariana Pisarka w Radzyminie stanęło wielkie serce,...

Zamknij