ggg ggg ggg

Uliczny Maraton Tańca i Uśmiechu

Niedziela, 24 września upłynęła w Wołominie pod znakiem tańca, zabawy oraz pozytywnych emocji.

 

fot5

Tego dnia odbył się Uliczny Maraton Tańca i Uśmiechu – projekt wybrany przez mieszkańców Wołomina z Budżetu Obywatelskiego. Pomysłodawczynią wydarzenia była Anna Kanclerz natomiast Miejski Dom Kultury w Wołominie oraz Urząd Miejski podjęli się jego realizacji.
Maraton rozpoczął się paradą z Pasażu Osiedla Niepodległości na Plac 3 Maja. Kolorowy korowód prowadzony przez Miejską Orkiestrę oraz tancerki z Samba Art zachęcał mieszkańców do przyłączenia się do wspólnej zabawy.
Na Placu 3 Maja można było uczestniczyć w licznych warsztatach i pokazach prowadzonych przez instruktorów i mistrzów tańca. Zwieńczeniem tanecznego dnia były koncerty zespołów: MAZOWSZANIE, KOLOROFONIA, MAMADOU&SAMA YOON oraz ALL STARS DANCING BAND.
Dziękujemy bardzo serdecznie wszystkim, którzy włączyli się w organizację wydarzenia: tancerkom z Samba Art, szkołom tańca Shock Dance Wołomin, MyDance Zielonka, Studio Tańca CLOU, Jungle Step Studio, Studio Tańca ALE DŻES oraz FENIX Medical Fitness, Studio Fitness Step Up Wołomin, Teatr Tańca AFERA, Bartłomiejowi Domańskiemu za poprowadzenie warsztatów tanecznych, Izabeli i Januszowi Kieś za pokaz Tai Chi oraz grupie Latino Dance działającej przy Miejskim Domu Kultury w Wołominie.
Ewa Rychlik
Wydział Marketingu i Mediów

 

2 038 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Uczniowie radzymińskiej „Stalowej Jedynki” wśród uczestników III Biegu Pamięci Rotmistrza Witolda Pileckiego w Markach

W minioną sobotę, 30 września ponad dwudziestoosobowa reprezentacja uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im. ppłk pil. M. Pisarka w Radzyminie,...

Zamknij