ggg ggg ggg ggg

Uczniowie z Kobyłki pamiętali o Seniorach

Z okazji tegorocznych Dni Babci i Dziadka, uczniowie klasy 3e z Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Sportowymi nr 3 im. K. Wojtyły w Kobyłce, odwiedzili mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Radzyminie.

Z uwagi na liczne zachorowania na grypę, zarówno wśród podopiecznych DPS Radzymin, jak też dzieci w szkołach, tradycyjne przedświąteczne spotkania z uczniami okolicznych szkół musiały zostać przełożone na styczeń.
Doskonałą okazją do spotkań stały się Dni Babci i Dziadka, podczas których dzieci z klasy 3e ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Kobyłce tradycyjnie jak co roku obdarowały Mieszkańców DPS Radzymin pięknym przedstawieniem jasełkowym. Dzieci zachwyciły zebranych swoim występem i talentem, pięknie prezentując odgrywane sceny. Zwieńczeniem występu było obdarowanie Mieszkańców „choinką nadziei” z ręcznie wykonanymi ozdobami oraz poczęstunek kruchymi, świątecznymi pierniczkami. Ze strony personelu i mieszkańców domu nie zabrakło słodyczy dla wybitnych aktorów i ich opiekunów.
W imieniu DPS Radzymin serdeczne dziękujemy za miło spędzony czas i tradycyjne odwiedziny uczniów. Mamy nadzieję na więcej okazji do wspólnych spotkań i świętowania.
/opr. KW źródło: DPS Radzymin/

387 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Powstanie filia liceum mundurowego na terenie Gminy Dąbrówka

Już od września br. na terenie Gminy Dąbrówka uruchomiony zostanie oddział I Liceum Ogólnokształcącego PUL im. 111 Eskadry Myśliwskiej. Filia...

Zamknij