ggg
ggg

TRZY ZATRZYMANE PRAWA JAZDY W JEDEN WEEKEND

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego w Pułtusku kontrolując prędkość na drogach, zatrzymali w miniony weekend trzy prawa jazdy za przekroczenie dopuszczalnej prędkości o więcej niż 50 km/h na obszarze zabudowanym.

Pułtuscy policjanci weryfikując zagrożone miejsca w postaci przekroczenia dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym wynikające z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa w weekend zatrzymali kierującym trzy uprawnienia za jazdę powyżej 50 km/h w terenie zabudowanym. Do przekroczeń prędkości doszło w miejscowościach Głodowo, Przemiarowo i Gromin. Wszystkie kontrole drogowe zakończyły się dla kierujących zatrzymaniem uprawnień do kierowania na okres trzech miesięcy. Ponadto zostali ukarani mandatem i punktami karnymi.

Policja apeluje o rozsądek na drodze. Kierowcy „noga z gazu”! Brawura, nadmierna prędkość, alkohol to najczęstsze przyczyny zdarzeń drogowych. Zadbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu drogowego, tym bardziej teraz, gdy warunki pogodowe są zmienne. Czasami kilka sekund decyduje o ludzkim życiu czy zdrowiu.

mł. asp. Anna Kowalczyk, KPP w Pułtusku

508 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Tymczasowy areszt dla obywatelek Bułgarii za kradzież zuchwałą telefonu

Dwie obywatelki Bułgarii zatrzymali funkcjonariusze wołomińskiej Komendy. 20 i 30-latka podejrzewane są o kradzież z plecaka na terenie galerii handlowej...

Zamknij