ggg ggg ggg

Szkolenie nt. „Ryzykowne zachowania dzieci i młodzieży – profilaktyka, przeciwdziałanie, interwencja”

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Węgrowie w dniu 20 listopada br. zorganizowało szkolenie, w którym udział wzięli przedstawiciele środowiska pracowników socjalnych z terenu powiatu węgrowskiego.

Prelekcję na temat: „Ryzykowne zachowania dzieci i młodzieży- profilaktyka, przeciwdziałanie, interwencja” wygłosiła dla zebranych wieloletni trener profilaktyki uzależnień i przemocy p.Lidia Woć.
Zebranych w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Węgrowie powitała dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Węgrowie – Sylwia Domżała-Kurtiak.
Obecna na wydarzeniu Starosta Węgrowski Ewa Besztak złożyła wszystkim pracownikom socjalnym życzenia z okazji zbliżającego się Dnia Pracownika Socjalnego. Starosta podziękowała przedstawicielom instytucji zaangażowanych w swojej codziennej pracy w niesienie pomocy osobom potrzebującym podkreślając, że bycie pracownikiem socjalny to nie tylko zawód, ale przede wszystkim wielka odpowiedzialność i ciężka praca.
W szkoleniu udział wzięli pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Węgrowie, Domów dla Dzieci w Kaliskach, Środowiskowego Domu Samopomocy w Miedznie a także gminnych i miejskich ośrodków pomocy społecznej z terenu powiatu węgrowskiego.

/Info Starostwo Powiatowe w Węgrowie/

250 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Odbiór odcinka drogi gminnej Przeździecko-Lenarty

W dniu 20 października 2023r. w miejscowości Przeździecko – Lenarty odbył się odbiór prac remontowych odcinka drogi gminnej nr 26112W...

Zamknij