ggg ggg ggg

Szkoła Podstawowa w Załubicach zawiesza zajęcia stacjonarne z powodu koronawirusa!

Jak poinformował UMiG Radzymin, uczniowie klas I-III ze Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Starych Załubicach, od wtorku 16 lutego przechodzą na nauczanie zdalne.

Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Starych Załubicach zawiesza zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-III. Jak poinformował UMiG Radzymin, powodem zawieszenia zajęć stacjonarnych jest wykrycie koronawirusa u jednej z nauczycielek.
Zgodnie z zaleceniem Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Wołominie zajęcia stacjonarne zawieszono do końca tygodnia.
Wobec powyższego, od wtorku 16 lutego do piątku 19 lutego lekcje będą odbywały się wyłącznie w systemie zdalnym na platformie TEAMS. (Obowiązuje obecny plan zajęć).
W razie problemów ze sprzętem do nauczania zdalnego, dyrekcja szkoły prosi o kontakt z sekretariatem w godzinach 8:00-15:30.
Świetlica szkolna będzie w tych dniach dostępna dla dzieci, których rodzice są bezpośrednio zaangażowani w walkę z Covid-19.

/KW/

926 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Budowa parkingu P+R zmieni otoczenie stacji PKP w Radzyminie

W ubiegłą środę, 10 lutego Burmistrz Radzymina Krzysztof Chaciński podpisał umowę z firmą „Appius Inżynieria” Sp. z o.o. na zaprojektowanie...

Zamknij